reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rekordowe wyniki Orange VOD

dodano: 2020-04-18 00:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange/satkurier.pl

Orange Jak poinformował operator, w wielkanocny, świąteczny weekend padł rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD. Klienci Telewizji Orange chętnie oglądali najnowsze produkcje, także te, które ze względu na koronawirusa nie mogły pojawić się w kinach. Wypożyczeń było o 50 proc. więcej w porównaniu do weekendów sprzed epidemii i o 23 proc. więcej niż we wcześniejsze weekendy po wprowadzeniu stanu epidemii.

Orange VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Od połowy marca br. Orange wspiera klientów w trudnym czasie i dostarcza im filmową rozrywkę na najwyższym poziomie. W obecnej sytuacji, kiedy nie można obejrzeć filmowych nowości na kinowym ekranie, premiery przeniosły się do Orange VOD. Filmy, które nie mogły wejść na kinowe afisze ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią lub były wyświetlane w kinach przez zaledwie kilka tygodni, są udostępniane na życzenie - informuje operator (dane za Orange Polska). To między innymi produkcje takie jak: „Sala samobójców. Hejter”, „Bad Boy”, „Mayday” (więcej tutaj), „Bloodshot”, czy nagrodzony trzema Oscarami „1917”. Można także obejrzeć megahity: „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” w jakości 4K, „Dżentelmeni”, „Gorący temat”, a pod koniec kwietnia m.in.: „Jumanji: Następny poziom” oraz „Judy”.

Dzięki akcji „Orange VOD razem z tobą”, można oglądać filmy za 1 złoty każdy. Co tydzień udostępnianych jest 6 różnych tytułów do wyboru. Między innymi: „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”, „Mali pogromcy duchów”, „Niewinne kłamstewka 2”, „Powrót”. Można je obejrzeć do poniedziałku, 4 maja br. (więcej tutaj)

W marcu br. Orange zaproponował także miłośnikom filmów promocję na ponad 80 filmów w obniżonych cenach. Do niedzieli, 19 kwietnia br. klienci mogą zobaczyć komedie, kino familijne czy dramaty.
 
Katarzyna Zawadzka, Adrian Kłos i Sebastian Przybylski w dystrybuowanym przez Kino Świat filmie „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska/Kino Świat
Katarzyna Zawadzka, Adrian Kłos i Sebastian Przybylski w dystrybuowanym przez Kino Świat filmie „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska/Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...