reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nieograniczony kontakt z bliskimi w sieci Play

dodano: 2020-04-20 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan Play (P4) przygotował nowe propozycje umożliwiające pozostanie w kontakcie z bliskimi i kontynuowanie w warunkach domowych aktywności zawodowej czy edukacji. Operator proponuje 5 ofert po 50 zł każda, by - jak czytamy w komunikacie - każdy mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb, a z każdej z nich można skorzystać bez wychodzenia z domu dzięki darmowej dostawie kurierskiej.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przenieś numer do Play - indywidualnie

Każdy, kto zdecyduje się na przeniesienie numeru do sieci Play w ramach nowej oferty może wybrać jeden z dostępnych za symboliczną złotówkę smartfonów -  już teraz dostępny jest Samsung Galaxy A10, a od piątku, 24 kwietnia br. pojawi się także model LG K41S. Osoby, które skorzystają z oferty otrzymają do wykorzystania 7 GB danych, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowym atutem jest także 6 miesięcy dostępu do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat (więcej tutaj).

Przenieś numer do Play - dla firm

Play pomyślał także o osobach prowadzących działalność gospodarczą. W propozycji dla firm operator przygotował zestawy ze smartfonem Samsung Galaxy A51 w cenie 199 zł lub Huawei P smart Pro za 169 zł. Oferta zawiera wszystko to, co w wersji indywidualnej. W przypadku propozycji dla firm podane są ceny netto.

Elastyczny mix dla każdego

- Specjalny mix z supersmartfonem to propozycja dla miłośników innowacyjnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie - informuje operator. W tym zestawie do wyboru są trzy urządzenia: LG K50S z potrójnym aparatem AI CAM, w tym ultraszerokokątnym, OPPO A5 2020 z wydajną baterią 5000 mAh i funkcją ładowania zwrotnego, dzięki której może działać również jako powerbank, LG K51S z wbudowanymi czterema aparatami, w tym głównym o rozdzielczości 32 MPix (dostępny od piątku, 24 kwietnia br.). Supersmartfon to nie wszystko. Bez względu na wybrany model, użytkownik w ramach umowy otrzymuje również nieograniczone pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów oraz 6 GB danych miesięcznie z możliwością powiększenia go do 10 GB przez sześć miesięcy bez opłat.

Zestaw Junior Box w zestawach mix

- W specjalnych zestawach dla młodszych użytkowników sieci, Play przygotował atrakcyjne warianty, zapewniające zarówno nieograniczony kontakt z przyjaciółmi, jak i dobrą rozrywkę - czytamy w komunikacie. W ofercie Junior Box proponuje zestawy smartfonów z gadżetami oraz nowość - konsolę Xbox One S All-Digital Edition w prezencie z trzema grami: Minecraft, Fortnite oraz Sea of Thieves. W każdym pakiecie Mix Elastyczny Play gwarantuje nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz 6 GB pakietu danych. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z promocji, może zwiększyć swój transfer do 10 GB miesięcznie przez pół roku.

Internet do domu za 0 zł przez 3 miesiące

W ostatnich tygodniach ruch internetowy wyraźnie wzrósł - w związku z akcją „#zostańwdomu” klienci nie tylko pracują i uczą się online, ale także intensywniej korzystają z wirtualnej rozrywki (więcej tutaj). Właśnie dlatego Play zaproponował także specjalną ofertę na internet do domu  - opcja bez limitu GB (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest przez 3 miesiące za 0 zł. Po tym okresie, opłata za abonament miesięczny wyniesie 50 zł. Co więcej, przez pierwsze pół roku nowi abonenci internetu mobilnego od sieci Play mogą cieszyć się dostępem do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. W ofercie klienci mają do wyboru jeden z routerów za 1 zł: Huawei B311, umożliwiający połączenie przez Wi-Fi i przewodowo lub przenośny Huawei E5783.

Play dba o twoje bezpieczeństwo

Jak informuje operator, w trosce o zdrowie wszystkich swoich klientów, każdy z zamówionych zestawów zostanie w bezpieczny sposób dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres. Wszelkie koszty można pokryć za pomocą płatności online, a sama paczka zostanie dostarczona bezpłatnie pod wskazany adres przez firmy kurierskie, które wdrożyły do swoich usług dostawę bezkontaktową. Dzięki temu każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona i poddana dezynfekcji, a jej odbiór jest możliwy w bezpiecznej odległości od kuriera (dane za P4).
 
„#zostańwdomu”: Korzystaj z nieograniczonego kontaktu z bliskimi dzięki ofertom sieci Play. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
„#zostańwdomu”: Korzystaj z nieograniczonego kontaktu z bliskimi dzięki ofertom sieci Play. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...