reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ostre kino akcji w maju w AXN Black

dodano: 2020-04-20 07:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN Black W maju br. w kanale AXN Black Jamie Foxx, najpierw u boku Kevina Spacey weźmie udział w ryzykownym skoku, który może zrujnować życie młodego muzyka w filmie „Baby Driver”, a następnie będzie próbował odzyskać syna z rąk gangsterów w mocnym filmie „Bez snu” (z Deny Smith z serialu „L.A.’s Finest”, emitowanego w stacji AXN White). W ostatni dzień maja br., również na antenie kanału AXN Black, spotkają się Harrison Ford i Ryan Gosling, w remake’u filmu z lat 80. ubiegłego wieku („Łowca androidów”) - „Blade Runner 2049”, w którym spróbują uchronić świat przed ostateczną zagładą.

AXN Black


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Baby Driver” to historia utalentowanego młodego kierowcy (w tej roli Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach. Jednak jego największą pasją jest muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału ryzykownym skoku, stawia na szali wszystko, co dla niego najważniejsze - miłość, wolność i muzykę. Premiera filmu „Baby Driver” odbędzie się w środę, 20 maja br. o godzinie 20:00 w kanale AXN Black (więcej tutaj).

Film „Bez snu” opowiada historię policjanta, Vincenta Downsa (Jamie Foxx). Pracujący pod przykrywką gliniarz z Las Vegas trafia w sam środek gry o najwyższą stawkę, której uczestnikami są skorumpowani policjanci i śmiertelnie niebezpieczni gangsterzy. Nieudany skok prowadzi do porwania jego nastoletniego syna (Octavius J. Johnson). Downs ściga się z czasem, by go uratować i wymierzyć przestępcom sprawiedliwość - ma na to jedną, bezsenną noc. W filmie zobaczymy również Gabrielle Union w roli byłej żony Vincenta, Deny Smith (aktorkę można oglądać obecnie w serialu „L.A.’s Finest” na antenie stacji AXN White). Premiera filmu „Bez snu” odbędzie się w sobotę, 30 maja br. o godzinie 21:00 w kanale AXN Black.

„Blade Runner 2049” to sequel filmu z 1982 roku z Harrisonem Fordem („Łowca androidów” - więcej tutaj). Trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie, nowy blade runner, oficer K (Ryan Gosling) z policji Los Angeles odkrywa długo skrywaną tajemnicę. Na Ziemi istnieje spisek, który do reszty może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, K rusza na poszukiwania dawnego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który ukrywa się od trzech dekad. Premiera filmu „Blade Runner 2049” odbędzie się w niedzielę, 31 maja br. o godzinie 21:00 w kanale AXN Black (więcej tutaj).
 
Mackenzie Davis, Ryan Gosling, Krista Kosonen i Elarica Johnson w filmie „Blade Runner 2049”, foto: Sony Corporation
Mackenzie Davis, Ryan Gosling, Krista Kosonen i Elarica Johnson w filmie „Blade Runner 2049”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...
reklama