reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News w Plusie

dodano: 2020-04-20 17:02 | aktualizacja: 2020-04-20 17:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat News

Aplikacja Polsat News Plus GSM 360px.jpg Plus wspólnie z Telewizją Polsat przygotował dla swoich klientów kolejny bonus w ramach akcji #zostańwdomu. Od 20 kwietnia br. otrzymują oni darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami z Polski i ze świata.

Polsat News/satkurier.pl
Aplikacja Polsat News Plus GSM 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Epidemia koronawirusa w błyskawicznym tempie zmieniła naszą rzeczywistość.
Dynamiczne zmiany w sferze gospodarczej i społecznej zachodzą każdego dnia. 

Stały dostęp do sprawdzonych informacji jest w obecnych czasach jedną z najważniejszych kwestii. Sieć Plus, aby umożliwić milionom swoich klientów możliwość bycia stale i na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Polsce i zagranicą, podjęła decyzję o darmowym transferze danych podczas korzystania z aplikacji Polsat News. Z darmowego transferu mogą korzystać także klienci Plusha. 

Od polityki, przez sport, aż po pogodę.
Aplikacja Polsat News to najnowsze wiadomości w jednym miejscu. Wystarczy smartfon w ręku, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i zagranicą. Najważniejsze wydarzenia na żywo czy programy Polsat News są teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dzięki intuicyjnej aplikacji wystarczy jedno kliknięcie, by sprawdzić, co ważnego dzieje się teraz.

Polsatnews.pl z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie użytkowników.
Marzec był najlepszym miesiącem w historii portalu Polsatnews.pl.

Porównując wyniki w ujęciu rok do roku, portal Polsat News odwiedziło ponad 5 mln unikalnych użytkowników, czyli aż o 274% więcej, a w porównaniu z lutym 2020 liczba ta wzrosła ponad dwukrotnie. Tak wysoka liczba użytkowników przełożyła się w marcu na ponad 39,1 mln odsłon (wzrost aż o 621% w porównaniu z analogicznym miesiącem w ubiegłym roku, a także wzrost o 207% w porównaniu z lutym 2020).

Polsat News jest uważany za najbardziej obiektywny kanał informacyjny w Polsce.
Wszystkie informacje można śledzić w samym kanale, jak również na stronie internetowej www.polsatnews.pl oraz poprzez aplikację dostępną na smartfony. 

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji Polsat News?
  • Android: Bądź na bieżąco! Koronawirus – najnowsze informacje z Polski i ze świata. Kliknij https://polsatnews.page.link/android i zainstaluj aplikację Polsat News. 
  • IOS: Bądź na bieżąco! Koronawirus – najnowsze informacje z Polski i ze świata. Kliknij https://polsatnews.page.link/ios i zainstaluj aplikację Polsat News. 

Więcej szczegółów w regulaminie aplikacji. Lista aktualnych bonusów w sieci Plus zachęcających do pozostania w domu dostępna jest tutaj.

Źródło: polsatnews.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...
reklama