reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News w Plusie

dodano: 2020-04-20 17:02 | aktualizacja: 2020-04-20 17:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat News

Aplikacja Polsat News Plus GSM 360px.jpg Plus wspólnie z Telewizją Polsat przygotował dla swoich klientów kolejny bonus w ramach akcji #zostańwdomu. Od 20 kwietnia br. otrzymują oni darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami z Polski i ze świata.

Polsat News/satkurier.pl
Aplikacja Polsat News Plus GSM 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Epidemia koronawirusa w błyskawicznym tempie zmieniła naszą rzeczywistość.
Dynamiczne zmiany w sferze gospodarczej i społecznej zachodzą każdego dnia. 

Stały dostęp do sprawdzonych informacji jest w obecnych czasach jedną z najważniejszych kwestii. Sieć Plus, aby umożliwić milionom swoich klientów możliwość bycia stale i na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Polsce i zagranicą, podjęła decyzję o darmowym transferze danych podczas korzystania z aplikacji Polsat News. Z darmowego transferu mogą korzystać także klienci Plusha. 

Od polityki, przez sport, aż po pogodę.
Aplikacja Polsat News to najnowsze wiadomości w jednym miejscu. Wystarczy smartfon w ręku, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i zagranicą. Najważniejsze wydarzenia na żywo czy programy Polsat News są teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dzięki intuicyjnej aplikacji wystarczy jedno kliknięcie, by sprawdzić, co ważnego dzieje się teraz.

Polsatnews.pl z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie użytkowników.
Marzec był najlepszym miesiącem w historii portalu Polsatnews.pl.

Porównując wyniki w ujęciu rok do roku, portal Polsat News odwiedziło ponad 5 mln unikalnych użytkowników, czyli aż o 274% więcej, a w porównaniu z lutym 2020 liczba ta wzrosła ponad dwukrotnie. Tak wysoka liczba użytkowników przełożyła się w marcu na ponad 39,1 mln odsłon (wzrost aż o 621% w porównaniu z analogicznym miesiącem w ubiegłym roku, a także wzrost o 207% w porównaniu z lutym 2020).

Polsat News jest uważany za najbardziej obiektywny kanał informacyjny w Polsce.
Wszystkie informacje można śledzić w samym kanale, jak również na stronie internetowej www.polsatnews.pl oraz poprzez aplikację dostępną na smartfony. 

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji Polsat News?
  • Android: Bądź na bieżąco! Koronawirus – najnowsze informacje z Polski i ze świata. Kliknij https://polsatnews.page.link/android i zainstaluj aplikację Polsat News. 
  • IOS: Bądź na bieżąco! Koronawirus – najnowsze informacje z Polski i ze świata. Kliknij https://polsatnews.page.link/ios i zainstaluj aplikację Polsat News. 

Więcej szczegółów w regulaminie aplikacji. Lista aktualnych bonusów w sieci Plus zachęcających do pozostania w domu dostępna jest tutaj.

Źródło: polsatnews.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...