reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Down the road. Zespół w trasie” w TTV i TVN

dodano: 2020-04-21 13:07 | aktualizacja: 2020-04-22 09:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TTV/satkurier.pl

TTV „Down the road. Zespół w trasie” „Down the road. Zespół w trasie” to program, w którym Przemysław Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa (Agnieszka Kociołek, Aleksandra Mandryga, Dominika Kasińska, Grzegorz Brandt, Krzysztof Hirsztritt i Michał Milka) wyruszył w podróż dookoła Europy. Premierowe odcinki można oglądać w niedziele o godz. 22:05 na antenie kanału TTV, a od poniedziałku, 11 maja br. o godz. 21:30 także w stacji TVN. Powstanie także dodatkowa odsłona tego programu, pod tytułem „Down the road. Zespół w domu”.

TTV „Down the road. Zespół w trasie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, powodzenie projektu skłoniło stację do wyprodukowania na zakończenie serii dodatkowego odcinka, który wyemitowany zostanie pod nazwą „Down the road. Zespół w domu”.

- Emisja programu uruchomiła lawinę, której mało kto się spodziewał. Mnóstwo pozytywnych reakcji, dowodów sympatii, które trafiały nie tylko do nas, ale przede wszystkim do bohaterów i ich rodziców. Wszyscy są ciekawi, co się teraz u nich dzieje i jak bardzo takie wyprawy mogą zmienić coś w życiu? Ten odcinek odpowie na te pytania

- mówi o idei „Down the road. Zespół w domu” Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.


Przemek Kossakowski będzie łączył się z bohaterami i ich rodzicami za pomocą wideokonferencji. Sprawdzi, jak oceniają oni udział w programie oraz to, czy coś w ich życiu uległo zmianom po powrocie.

„Down the road. Zespół w domu” wyemitowane zostanie na finał serii, w niedzielę, 10 maja br. o godzinie 22:05 na antenie TTV. Co więcej, całą serię programu od 11 maja br. będzie można obejrzeć na antenie TVN. Stacja wyemituje w każdy poniedziałek o godzinie 21:30 po dwa odcinki programu TTV (więcej tutaj i tutaj).
 
Agnieszka Kociołek, Krzysztof Hirsztritt, Dominika Kasińska, Przemysław Kossakowski, Grzegorz Brandt, Aleksandra Mandryga i Michał Milka w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery
Agnieszka Kociołek, Krzysztof Hirsztritt, Dominika Kasińska, Przemysław Kossakowski, Grzegorz Brandt, Aleksandra Mandryga i Michał Milka w programie „Down the road. Zespół w trasie”, foto: TVN Discovery


„Down the road. Zespół w trasie” - emisja w niedziele o godz. 22:05 w TTV. Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 15cm

Aluminiowy stojak ścienny 15cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

49 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama