reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Spektakl „Piloci” od 24.04 tylko w Playerze [wideo]

dodano: 2020-04-23 21:49 | aktualizacja: 2020-04-23 22:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Media

Player spektakl Piloci ROMA360px.jpg Player zaprasza na spektakularne widowisko Teatru Muzycznego ROMA. Wyjątkowa obsada aktorska, świetna muzyka, niesamowita scenografia i animacje. Od piątku 24 kwietnia w serwisie będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat – „Piloci”.

TVN Media
Player spektakl Piloci ROMA 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Piloci” to polski musical wystawiany w Teatrze Muzycznym ROMA w latach 2017-2019. Osią fabuły jest historia miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Tłem dla wielkiego uczucia łączącego Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską artystkę kabaretową, są dramatyczne wydarzenia historyczne - przede wszystkim m.in. Bitwa o Anglię. Ta, w której niezwykle ważną rolę odegrali polscy piloci.

W rolach głównych zobaczymy m.in. Zofię Nowakowska, Jana Traczyka, Janusza Krucińskiego, Tomasza Więcka, Martę Wiejak, Pawła Kubata, Piotra Piksa, Piotra Janusza. Za libretto i reżyserię spektaklu odpowiada Wojciech Kępczyński. Teksty piosenek stworzył Michał Wojnarowski, a muzykę skomponowali Jakub i Dawid Lubowiczowie. Rejestracji przedstawienia dokonano w Teatrze Muzycznym ROMA w maju 2019 roku. Za realizację telewizyjną odpowiadał Tomasz Motyl.  


Premiera „Pilotów” w Playerze to także krok w stronę wspierania polskiej kultury i rodzimych twórców. Platforma stała się partnerem Fundacji Legalna Kultura, której celem jest edukacja w zakresie praw autorskich i zagrożeń związanych z piractwem oraz uświadamianie znaczenia etyki w korzystaniu z dóbr kultury. W czasach zamkniętych kin i teatrów legalne serwisy VOD, w tym player.pl, stały się najlepszym – uczciwym i bezpiecznym – źródłem dostępu do najnowszych filmów, seriali, koncertów, a także spektakli i musicali. Wybierając legalne źródła każdy z nas wspiera polskich twórców i instytucje kultury. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji.  

„Pilotów” będzie można obejrzeć w Playerze już od piątku 24 kwietnia.
Spektakle i musicale dołączają do oferty transakcyjnej serwisu, co oznacza, że można wykupić do nich dostęp bez konieczności posiadania pakietu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...
reklama