reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Leszek Kozioł odchodzi z Grupy ZPR Media

dodano: 2020-04-24 03:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media Leszek Kozioł, wiceprezes zarządu spółki Time, prezes zarządu Radia Eska, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus, rozstaje się z firmą. Jak informuje Grupa ZPR Media, decyzje, kto przejmie jego obowiązki w poszczególnych zarządach, zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Kończy się najdłuższy etap w mojej karierze zawodowej. Etap, w którym wraz ze wspaniałym zespołem mogłem realizować pasję mojego życia - radio. Wspólnie stworzyliśmy pod marką Eska największą sieć rozgłośni lokalnych w Polsce, rozwinęliśmy projekty radiowe: Vox FM, Wawa, Eska Rock i Radio Plus. Nauczyliśmy się skutecznie konkurować ze stacjami ogólnopolskimi. Jestem dumny z efektów naszej pracy i bardzo dziękuję wszystkich, z którymi przez te lata współpracowałem. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na rozwoju Radia Wielkopolska oraz innych projektach pozamedialnych, które prowadzę

- mówi Leszek Kozioł.

- Dziękuję bardzo Leszkowi Koziołowi za ćwierć wieku wspólnej pracy. Bardzo wysoko cenię jego profesjonalizm, wiedzę i głęboką znajomość rynku radiowego i medialnego. Mam nadzieję, że będziemy współpracować nadal na innych zasadach, o czym obecnie rozmawiamy. Życzę mu sukcesów i powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych projektów

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki Time.


Leszek Kozioł jest związany z mediami od 1993 roku. Był współzałożycielem pierwszej prywatnej poznańskiej telewizji TV ES oraz członkiem zarządu i dyrektorem Radia S, pierwszego komercyjnego radia w Poznaniu. W 2004 roku został prezesem Radia Eska, natomiast w 2000 roku - wiceprezesem spółki Time. Stworzył koncepcję i strategię Grupy Radiowej Time oraz zbudował system zarządzania strukturami sieciowymi - zarówno programowo, jak i organizacyjnie. Jest autorem koncepcji współpracy Radia Eska z niezależnymi stacjami lokalnymi w oparciu o umowy franczyzowe. Jak czytamy w komunikacie, pod jego kierownictwem Radio Eska stało się największą siecią stacji lokalnych w Polsce (dane za Grupą ZPR Media) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama