reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Leszek Kozioł odchodzi z Grupy ZPR Media

dodano: 2020-04-24 03:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media Leszek Kozioł, wiceprezes zarządu spółki Time, prezes zarządu Radia Eska, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus, rozstaje się z firmą. Jak informuje Grupa ZPR Media, decyzje, kto przejmie jego obowiązki w poszczególnych zarządach, zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Kończy się najdłuższy etap w mojej karierze zawodowej. Etap, w którym wraz ze wspaniałym zespołem mogłem realizować pasję mojego życia - radio. Wspólnie stworzyliśmy pod marką Eska największą sieć rozgłośni lokalnych w Polsce, rozwinęliśmy projekty radiowe: Vox FM, Wawa, Eska Rock i Radio Plus. Nauczyliśmy się skutecznie konkurować ze stacjami ogólnopolskimi. Jestem dumny z efektów naszej pracy i bardzo dziękuję wszystkich, z którymi przez te lata współpracowałem. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na rozwoju Radia Wielkopolska oraz innych projektach pozamedialnych, które prowadzę

- mówi Leszek Kozioł.

- Dziękuję bardzo Leszkowi Koziołowi za ćwierć wieku wspólnej pracy. Bardzo wysoko cenię jego profesjonalizm, wiedzę i głęboką znajomość rynku radiowego i medialnego. Mam nadzieję, że będziemy współpracować nadal na innych zasadach, o czym obecnie rozmawiamy. Życzę mu sukcesów i powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych projektów

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki Time.


Leszek Kozioł jest związany z mediami od 1993 roku. Był współzałożycielem pierwszej prywatnej poznańskiej telewizji TV ES oraz członkiem zarządu i dyrektorem Radia S, pierwszego komercyjnego radia w Poznaniu. W 2004 roku został prezesem Radia Eska, natomiast w 2000 roku - wiceprezesem spółki Time. Stworzył koncepcję i strategię Grupy Radiowej Time oraz zbudował system zarządzania strukturami sieciowymi - zarówno programowo, jak i organizacyjnie. Jest autorem koncepcji współpracy Radia Eska z niezależnymi stacjami lokalnymi w oparciu o umowy franczyzowe. Jak czytamy w komunikacie, pod jego kierownictwem Radio Eska stało się największą siecią stacji lokalnych w Polsce (dane za Grupą ZPR Media) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały 19pin HQ 10m

10m kabel połączeniowy HDMI1.4 w kolorze białym.

120 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama