reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powrót rosyjskich kanałów w Kazachstanie

dodano: 2020-04-23 17:38
autor: RO | źródło: cableman.ru/Alma

Alma TV Od 20 kwietnia nadawanie kanałów z rosyjskiego pakietu Cyfrowa Telerodzina jest przywrócone przez kazachskiego operatora kablowego i satelitarnego Alma TV. Wiodący operator przerwał transmisje w marcu we wszystkich pakietach analogowych, cyfrowych, satelitarnych i IPTV na czas nieokreślony.

https://i.ytimg.com/vi/BxbJG2ozNYM/maxresdefault.jpg
Alma TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedstawiciel Pierwyj kanał w Kazachstanie Irina Kałasznikowa oświadczyła, że dzięki wspólnym wysiłkom, relacje z Alma TV zostały w pełni uregulowane i teraz abonenci mają możliwość ponownie oglądać kanały tematyczne z pakietu Cyfrowa Telerodzina. Wyraziła również przekonanie, że wznowienie nadawania przyczyni się do wzmocnienia dobrosąsiedzkich stosunków między krajami.

W Alma TV powiedziano, że podczas negocjacji z oficjalnym reprezentantem Pierwyj kanał, które toczyły się w ciągu miesiąca, udało się osiągnąć porozumienie, zadowalające obie strony. Operator wyraził osobistą wdzięczność przedstawicielowi Pierwyj w Kazachstanie za udzieloną pomoc.

Skład pakietu Cyfrowa Telerodzina dla widzów w Kazachstanie obejmuje Pierwyj kanał - Wsiemirnaja Siet, Pojechali!, Dom Kino, Dom Kino Premium, Karusel, O!, Telekafe, Muzyka Pierwogo, Bober, Wremia i Pobieda.

Alma TV świadczy usługi satelitarne z KazSat 3 (58,5°E), zajmując trzy transpondery w DVB-S2/8PSK z SR 45000 i transmitując około 140 kanałów w najnowszym kodeku HEVC, z jakością SD lub HD. Oferta jest szyfrowana w systemie Irdeto.


Źródło: cableman.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama