reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Państwo z kartonu” - nowy serial Roberta Górskiego

dodano: 2020-04-24 14:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja WP

Państwo z kartonu Robert Górski Telewizja WP premierowo pokaże „Państwo z kartonu”, nowy serial Roberta Górskiego. Pierwszy odcinek w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 21:50. Serial w całości nakręcony jest smartfonem. W pierwszym sezonie zaplanowano 12 odcinków.

Robert Górski/Telewizja WP
Państwo z kartonu Robert Górski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W „Państwie z kartonu” ukryta w izolacji rodzina, czyli Robert Górski i Monika Sobień-Górska wraz z dzieckiem, muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią, ale też przyziemnym problemom. To m.in. plaga szerszeni, brak prądu, a nawet nadmiar obejrzanych seriali. Nie zabraknie również polityki, głównie politycznych sporów w Warszawie widzianych z perspektywy prowincji.
 

– Czasy są niezwykle, dlatego format i sposób realizacji są nietypowe. Serial tworzymy razem z żoną. Bez kamer, mikrofonów, charakteryzacji i bez reflektorów, które normalnie stoją naokoło. Ot, chałupniczo, ku pokrzepieniu serc. Serial będzie skromniejszy od „Ucha Prezesa”, siłą rzeczy bardziej kameralny. Będzie o tym, jak nie zwariować albo zrobić to w sposób kontrolowany. Jak uratować człowieczeństwo i resztkę oszczędności – opisuje Robert Górski.

– Po sukcesie „Ucha Prezesa”, które jako pierwsi emitowaliśmy w telewizji, z przyjemnością kontynuujemy współpracę z jednym z najpopularniejszych satyryków w Polsce. Nowy format uzupełnia naszą ramówkę w części rozrywkowej i jako pierwszy na rynku telewizyjnym z przymrużeniem oka mierzy się z izolacją Polaków w czasie pandemii. Niespodzianką dla widzów jest na pewno rola Moniki Sobień-Górskiej, która w tych nietypowych okolicznościach debiutuje na ekranie – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Serial nagrywany jest smartfonem bez reżysera i scenografii. Teksty napisał Robert Górski, za muzykę i montaż odpowiada Michał Piastowicz. Pierwszy sezon będzie miał 12 odcinków.

Premiera w niedzielę, 26 kwietnia, o godzinie 21:50.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama