reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Emma” i seriale w maju w Epic Drama

dodano: 2020-04-26 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama W maju br. kanał Epic Drama poleca swoim widzom taką produkcję filmową jak „Emma”, oraz takie seriale jak „Detektyw Murdoch” (sezon 8.), „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”) i „Okręt” (sezon 2.).

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Detektyw Murdoch” 8
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 maja br.) o 20:30

Na początku nowej serii Murdoch i jego koledzy zajmują się następstwami brutalnego pobicia inspektora Brackenreida przez okrutnych braci O'Shea po jego dochodzeniu w sprawie doniesień o chuligańskich wybrykach na nabrzeżu. Te rejony w dalszym ciągu są niebezpieczne - gangi walczą tam o władzę, wymuszają haracze i mordują miejscowych kupców. Mimo długo oczekiwanych zaręczyn Murdocha i doktor Ogden, ich plany dotyczące ślubu muszą zostać odłożone na później. Tymczasem doktor Ogden i doktor Grace trafiają do więzienia po nawiązaniu współpracy z Margaret Haile i grupą sufrażystek. Bronić ich będzie Clara Brett Martin, pierwsza kobieta prawnik w całym Imperium Brytyjskim. W jednym z kolejnych zawiłych dochodzeń w tej serii, w pogoni za osławionymi bandytami Butchem Cassidym i Sundance Kidem, Murdoch łączy siły z legendarnym prawnikiem Batem Mastersonem. Odkrywa także, że stał się obiektem adoracji grupy wielbicieli detektywów... (więcej tutaj)

„Ręka La Garduñi” 2 (drugi sezon serialu „Zaraza”)
emisja: w czwartki o 22:30

Pięć lat po ostatniej epidemii Czarnej Śmierci Sewilla wraca już do życia; miasto nadal utrzymuje monopol na handel z Ameryką, a wraz ze wzrostem dobrobytu rośnie liczba ludności, która wkrótce osiąga najwyższy poziom w historii. Władze miasta nie są w stanie wyżywić swoich mieszkańców ani zapewnić im niezbędnych usług na choćby minimalnym poziomie; narasta niezadowolenie społeczne, które prowadzi do powstania organizacji znanej jako La Garduña - zorganizowanej grupy przestępczej, która przejmuje kontrolę nad miastem. Daleko od Sewilli, w Nowym Świecie, Mateo otrzymuje list od Teresy; Valerio dostaje groźby śmierci od La Garduñii, więc Teresa prosi Matea aby wrócił i pomógł mu. Miasto ma nowego burmistrza, Pontecorvo, którego misją jest przywrócenie porządku i opanowanie przestępczości; chce on wykorzystać w tym celu umiejętności Matea i pomoc Baeza - jednego z przestępców. Teresa kontynuuje swoją misję ratowania kobiet przed prostytucją, ale zadanie to robi się coraz bardziej niebezpieczne, bo nielegalna prostytucja rozwija się w Sewilli pod kontrolą mafii. Konfrontacja z La Garduñą wiąże się z ogromnym ryzykiem... Drugi sezon „Zarazy” jest w Polsce emitowany pod tytułem „Ręka La Garduñi” (więcej tutaj i tutaj).

„Okręt” 2
emisja: od niedzieli, 17 maja br. o 21:30

Grudzień 1942 roku. Doświadczony kapitan U-Boota, Johannes von Reinhartz, zostaje wysłany na podkładzie U-822 z tajną misją do wschodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kiedy lojalność von Reinhartza staje pod znakiem zapytania, dowództwo wysyła w pościg U-612, pod dowództwem kapitana Wrangla. Tymczasem były dowódca okrętu, Hoffman, o włos unika śmierci na Atlantyku. Znajduje schronienie w Nowym Jorku u Sama Greenwooda, któremu kiedyś uratował życie. Spotyka też Bergera, podejrzanego prawnika pochodzącego z Niemiec. Czy Hoffman zdoła wrócić do ojczyzny? Tymczasem w La Rochelle Simone nadal potajemnie pomaga ludziom cierpiącym pod niemiecką okupacją. Forster, szef Gestapo, podejrzewa, że Simone i jej współlokatorka Margot chcą pomóc w ucieczce żydowskiej rodzinie (więcej tutaj).

„Emma”
emisja: w sobotę, 30 maja br. o 21:30

Emma to urocza młoda dama, która swata swoich samotnych przyjaciół. Niestety, nie idzie jej to najlepiej. Kiedy próbuje znaleźć męża dla Harriet, wprowadza kompletny chaos w życie wszystkich dookoła. Wszystko uspokaja się dopiero wtedy, kiedy sama Emma zakochuje się, uwalniając otoczenie od swoich nieprzemyślanych działań... (więcej tutaj)
 
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Gwyneth Paltrow i Toni Collette w filmie „Emma”, foto: Viasat World
Gwyneth Paltrow i Toni Collette w filmie „Emma”, foto: Viasat World
Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz i Nya de la Rubia w serialu „Ręka La Garduñi” („Zaraza”), foto: Julio Vergne
Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz i Nya de la Rubia w serialu „Ręka La Garduñi” („Zaraza”), foto: Julio Vergne
Helene Joy i Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis
Helene Joy i Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Christos Kalohoridis


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...