reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacje Tok FM i Złote Przeboje dostępne w Huawei

dodano: 2020-04-27 03:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Aplikacje mobilne Radia Tok FM oraz Radia Złote Przeboje (Agora) są już dostępne w Huawei AppGallery - sklepie z aplikacjami na telefony Huawei. Dodatkowo każdy, kto pobierze aplikację Tok FM z Huawei AppGallery i użyje dedykowanego kodu, otrzyma bezpłatny dostęp do bazy audycji i podcastów Tok FM.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Huawei AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na telefony Huawei, w którym dostępne są aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android, jak czytamy w komunikacie, starannie wyselekcjonowane oraz zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i ochrony danych użytkowników.

W marcu br. znalazły się w nim dwie aplikacje mobilne Grupy Radiowej Agory, specjalnie przygotowane pod kątem zgodności z usługami HMS (Huawei Mobile Services) i działające na nowych telefonach Huawei z systemem Android.

- Aplikacja Radia Złote Przeboje to prosta, lekka i popularna aplikacja, która umożliwia słuchanie programu stacji „na żywo”, a także udział w ciekawych konkursach i zabawach antenowych z nagrodami, organizowanych przez redakcję rozgłośni. Aplikacja Tok FM to jedyna w swoim rodzaju aplikacja radiowo-podcastowa, umożliwiająca szybki i wygodny dostęp do wszystkich audycji i podcastów Tok FM bez reklam, a także do transmisji Radia Tok FM „na żywo”. Aby słuchać audycji i podcastów w aplikacji bez żadnych ograniczeń, należy wykupić dostęp Premium Tok FM - informuje nadawca.

Wszyscy nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej - każdy nowy słuchacz korzystający z telefonu Huawei może aktywować całkowicie za darmo dostęp Premium Tok FM na 3 miesiące. Oferta dostępna jest dla użytkowników telefonów Huawei w sekcji „Prezenty” w Huawei AppGallery.

Aplikacje Tok FM i Złote Przeboje dostępne są też w innych sklepach z aplikacjami (więcej tutaj).
 
Aplikacja Radia Tok FM dostępna jest w sklepach z aplikacjami, foto: Agora
Aplikacja Radia Tok FM dostępna jest w sklepach z aplikacjami, foto: Agora
Aplikacja Radia Złote Przeboje dostępna jest w sklepach z aplikacjami, foto: Agora
Aplikacja Radia Złote Przeboje dostępna jest w sklepach z aplikacjami, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Wskaźnik Opticum Red Sat Finder OPS ONE

Wskaźnik satelitarny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i podświetleniem. Pomiar wyrażony procentowo....

49 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama