reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowy internet od Play za… siedzenie w domu!

dodano: 2020-04-27 21:34 | aktualizacja: 2020-04-27 22:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: Play

play24 zostanwdomu Play 1GB 360px.jpg Darmowy internet od Play za… siedzenie w domu! Play znowu zaskakuje! Operator uruchamia kolejną promocję w ramach akcji #ZostańWDomu z Play. Od 28 kwietnia będzie nagradzał swoich klientów darmowym internetem za... pozostawanie w domu. Ogólnopolskiej akcji będzie towarzyszył element grywalizacji, mający na celu budowanie społecznej odpowiedzialności.

Play
play 24 zostanwdomu 1 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowy internet za siedzenie w domu
Play uruchamia kolejną inicjatywę mającą na celu zachęcenie klientów do odpowiedzialnej postawy w ramach akcji #zostańwdomu. Aby przyłączyć się do akcji wystarczy potwierdzić swoją obecność w aplikacji Play24 za pomocą dedykowanego przycisku „Jestem w domu”. Będzie go można nacisnąć raz dziennie podczas trwania promocji. Ponowne kliknięcie będzie możliwe następnego dnia po północy. Dodatkowym wsparciem dla użytkowników mogą być codzienne powiadomienia zachęcające do pozostania w swoich czterech kątach. Każdorazowe potwierdzenie swojej obecności w domu przez 3 dni z rzędu zostanie nagrodzone pakietem 1 GB darmowego internetu. Klienci w ramach promocji będą mogli włączyć maksymalnie 10 takich pakietów, co łącznie daje aż do 10 GB danych.

Grywalizacja pomoże budować świadomość społeczną
Codziennej zabawie będzie towarzyszyć element grywalizacji. Licznik w aplikacji będzie na bieżąco wskazywał liczbę osób pozostających w domu.

- Akcja nie ma charakteru kontrolnego. Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę - mówi Małgorzata Zakrzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Play.


Akcja będzie dostępna dla użytkowników aplikacji od wersji 6.15. Ogólnopolska promocja rusza od wtorku, 28 kwietnia i będzie trwała przez 30 dni. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, MIX oraz na kartę. Każdy z nich na realizację wyzwania ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w  którym została uruchomiona.Wzięcie udziału w akcji nie wyklucza korzystania z innych Ofert Promocyjnych a jej regulamin jest dostępny bezpośrednio w aplikacji Play24.

Play wspiera inicjatywę #zostańwdomu
Zapowiedziana promocja to jedno z wielu działań Play w ramach akcji #zostańwdomu.
Wcześniej operator między innymi przygotował dla swoich klientów dodatkowe pakiety bezpłatnego internetu. Przez cały kwiecień w Wypożyczalni PLAY NOW pojawiają się natomiast kolejne filmowe nowości w specjalnej, niższej cenie. Operator uruchomił także procedury zero-rating dla platform edukacyjnych, dzięki czemu korzystanie z nich nie pomniejsza pakietu danych w sieci Play. Ponadto, równocześnie prowadzona jest kampania edukacyjna, która ma na celu przybliżać seniorom nowe technologie.

Play24 - zdalne zarządzanie kontem i niezbędnik każdego klienta
Play zachęca klientów do zarządzania swoim kontem i usługami bez wychodzenia z domu poprzez aplikację Play24. Korzystając z niej można aktywować lub wyłączać usługi, dodawać wybrane pakiety, kontrolować rachunki czy sprawdzać dostępne środki. Aplikacja umożliwia także szybkie doładowanie konta, daje dostęp do faktur i ułatwia ich opłacenie za pomocą Google Pay, Apple Pay czy BLIKA. Play24 daje również możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem za pomocą czatu online lub połączenia z Obsługą Klienta.

Aplikacja Play24 jest darmowa i dostępna zarówno w Google Play jak i App Store.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama