reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowy internet od Play za… siedzenie w domu!

dodano: 2020-04-27 21:34 | aktualizacja: 2020-04-27 22:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: Play

play24 zostanwdomu Play 1GB 360px.jpg Darmowy internet od Play za… siedzenie w domu! Play znowu zaskakuje! Operator uruchamia kolejną promocję w ramach akcji #ZostańWDomu z Play. Od 28 kwietnia będzie nagradzał swoich klientów darmowym internetem za... pozostawanie w domu. Ogólnopolskiej akcji będzie towarzyszył element grywalizacji, mający na celu budowanie społecznej odpowiedzialności.

Play
play 24 zostanwdomu 1 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowy internet za siedzenie w domu
Play uruchamia kolejną inicjatywę mającą na celu zachęcenie klientów do odpowiedzialnej postawy w ramach akcji #zostańwdomu. Aby przyłączyć się do akcji wystarczy potwierdzić swoją obecność w aplikacji Play24 za pomocą dedykowanego przycisku „Jestem w domu”. Będzie go można nacisnąć raz dziennie podczas trwania promocji. Ponowne kliknięcie będzie możliwe następnego dnia po północy. Dodatkowym wsparciem dla użytkowników mogą być codzienne powiadomienia zachęcające do pozostania w swoich czterech kątach. Każdorazowe potwierdzenie swojej obecności w domu przez 3 dni z rzędu zostanie nagrodzone pakietem 1 GB darmowego internetu. Klienci w ramach promocji będą mogli włączyć maksymalnie 10 takich pakietów, co łącznie daje aż do 10 GB danych.

Grywalizacja pomoże budować świadomość społeczną
Codziennej zabawie będzie towarzyszyć element grywalizacji. Licznik w aplikacji będzie na bieżąco wskazywał liczbę osób pozostających w domu.

- Akcja nie ma charakteru kontrolnego. Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę - mówi Małgorzata Zakrzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Play.


Akcja będzie dostępna dla użytkowników aplikacji od wersji 6.15. Ogólnopolska promocja rusza od wtorku, 28 kwietnia i będzie trwała przez 30 dni. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, MIX oraz na kartę. Każdy z nich na realizację wyzwania ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w  którym została uruchomiona.Wzięcie udziału w akcji nie wyklucza korzystania z innych Ofert Promocyjnych a jej regulamin jest dostępny bezpośrednio w aplikacji Play24.

Play wspiera inicjatywę #zostańwdomu
Zapowiedziana promocja to jedno z wielu działań Play w ramach akcji #zostańwdomu.
Wcześniej operator między innymi przygotował dla swoich klientów dodatkowe pakiety bezpłatnego internetu. Przez cały kwiecień w Wypożyczalni PLAY NOW pojawiają się natomiast kolejne filmowe nowości w specjalnej, niższej cenie. Operator uruchomił także procedury zero-rating dla platform edukacyjnych, dzięki czemu korzystanie z nich nie pomniejsza pakietu danych w sieci Play. Ponadto, równocześnie prowadzona jest kampania edukacyjna, która ma na celu przybliżać seniorom nowe technologie.

Play24 - zdalne zarządzanie kontem i niezbędnik każdego klienta
Play zachęca klientów do zarządzania swoim kontem i usługami bez wychodzenia z domu poprzez aplikację Play24. Korzystając z niej można aktywować lub wyłączać usługi, dodawać wybrane pakiety, kontrolować rachunki czy sprawdzać dostępne środki. Aplikacja umożliwia także szybkie doładowanie konta, daje dostęp do faktur i ułatwia ich opłacenie za pomocą Google Pay, Apple Pay czy BLIKA. Play24 daje również możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem za pomocą czatu online lub połączenia z Obsługą Klienta.

Aplikacja Play24 jest darmowa i dostępna zarówno w Google Play jak i App Store.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...