reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Hejka w zarządzie spółki Time

dodano: 2020-04-29 05:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Grupa ZPR Media Michał Hejka objął funkcję wiceprezesa zarządu spółki Time (Grupa ZPR Media). Odpowiada za rozwój analityczno-kontentowy w zakresie nowych mediów oraz rozwój nowych modeli i kanałów monetyzacji w ramach spółki. Dodajmy, że w ostatnim czasie Leszek Kozioł, wiceprezes zarządu spółki Time, prezes zarządu Radia Eska, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus, rozstał się z firmą.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Michał Hejka ma wieloletnie doświadczenie menadżerskie i świetnie sprawdza się w zarządzaniu zespołami. Ma ogromną wiedzę w zakresie sprzedaży w systemie programmatic, jak również przetwarzania i analizy danych. Jego pojawienie się w zarządzie Time skutecznie wzmocni realizację strategii intensywnego rozwoju firmy w obszarze Internetu i nowych technologii

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki Time.


Obowiązki w firmie Time Michał Hejka będzie łączył pełnionymi dotąd stanowiskami prezesa zarządu IDMnet i prezesa zarządu Accorp (więcej tutaj).

Michał Hejka jest związany z Grupą ZPR Media od 13 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora do spraw badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję ze stanowiskami prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. Objął wówczas funkcję wiceprezesa zarządu IDMnet oraz wszedł do zarządu spółki Accorp. Od czerwca 2017 roku jest prezesem zarządu obu wymienionych spółek. 

Aktualny skład zarządu spółki Time: Katarzyna Białek (prezes), Piotr Cichocki (wiceprezes) i Michał Hejka (wiceprezes) (więcej tutaj). Time jest brokerem Radia Eska, Radia Wawa, Radia Vox FM, Radia Eska Rock i Radia Plus, wydawcą prasy i internetu, w tym m.in. takich tytułów jak: „Super Express”, „Murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre wnętrze”, „Architektura - murator”, „Zdrowie”, poradnikzdrowie.pl, urzadzamy.pl i mjakmama.pl. Spółka Time wchodzi w skład Grupy ZPR Media.
 
Michał Hejka w zarządzie spółki Time, foto: Grupa ZPR Media
Michał Hejka w zarządzie spółki Time, foto: Grupa ZPR Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama