reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miłość, zieleń i maj w Radiu Pogoda

dodano: 2020-04-29 05:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Pogoda Jak zapowiada nadawca, „A w sercu ciągle maj” - tegoroczna majówka (weekend 1-3 maja br.) w Radiu Pogoda (Agora) upłynie pod znakiem miłości i zieleni. Stacja zaprasza wszystkich do słuchania specjalnych audycji („A w sercu ciągle maj”, „Bez niedomówień w Radiu Pogoda” i „Balkoniada w Radiu Pogoda”) oraz piosenek polskich artystów, których Radio Pogoda od zawsze wspiera („Flagowa polska piosenka”). Wśród gości będzie m.in. Marta Manowska - prowadzącą program TVP1 „Sanatorium miłości”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy dzień tegorocznej majówki (w piątek, 1 maja br.) w Radiu Pogoda upłynie pod hasłem „A w sercu ciągle maj”. Redakcja rozgłośni będzie sprawdzać, czy miłość możliwa jest w każdym wieku. Zapyta o to Martę Manowską - prowadzącą program TVP1 „Sanatorium miłości”, w którym seniorzy szukali drugiej połówki (więcej tutaj i tutaj). Poszuka też przykładów na związki z długim stażem wśród gwiazd i wśród słuchaczy. Ewa i Krzysztof Krawczykowie, Urszula Dudziak i kapitan Bogdan to tylko niektóre przykłady gwiazd, które udowadniają, że miłość nie ma daty ważności. Program nadawany w piątek, 1 maja br. poprowadzą Anna Stachowska (od 9:00 do 14:00) i Łukasz Szaciłowski (od 14:00 do 19:00).

W sobotę, 2 maja br. - w Dzień Flagi, na antenie Radia Pogoda ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu na „Flagową polską piosenkę”. Przez cały kwiecień br. słuchacze głosowali na stronie internetowej radiopogoda.pl na ulubione utwory polskich twórców i wykonawców. Jak informuje nadawca, plebiscyt był wyrazem wsparcia dla artystów, którzy teraz są pozbawieni możliwości koncertowania (więcej tutaj). Przedsięwzięcie poparły polskie gwiazdy - m. in Jacek Cygan. Ogłoszenie wyników potrwa od godziny 9:00 do 19:00 - poprowadzą je Joanna Kruk i Jakub Mędrzycki.

Natomiast w niedzielę, 3 maja br. w programie „Bez niedomówień w Radiu Pogoda” Jakub Mędrzycki zapyta profesora Jerzego Bralczyka, skąd się wzięły niektóre powiedzonka w języku polskim. Dlaczego pojęcie jest zielone? Z jakiego płatka wszystko nam idzie? I o co chodzi z plackiem, który ma baba i którym się leży? Listę zagadkowych powiedzonek sporządzili słuchacze Radia Pogoda. Program potrwa od godziny 9:00 do 14:00.

Również w niedzielę, 3 maja br. w Radiu Pogoda rozpocznie się konkurs „Balkoniada w Radiu Pogoda” - czyli wiosenny konkurs na najpiękniejszy balkon. Redakcja rozgłośni zaprosi słuchaczy do przesyłania zdjęć swoich balkonów na adres [email protected], ale też poszuka sposobów na to, jak umaić balkon, żeby wyglądał atrakcyjnie. Patronem medialnym „Balkoniady w Radiu Pogoda” jest miesięcznik „Kocham ogród”. Program, który potrwa od 14:00 do 19:00, poprowadzi Łukasz Szaciłowski.

Specjalne propozycje Radia Pogoda na majówkę będą promowane na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Miłość, zieleń i maj - majówka w Radiu Pogoda, foto: Agora
Miłość, zieleń i maj - majówka w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...