reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Majówka z Radiem Złote Przeboje

dodano: 2020-04-29 05:51 | aktualizacja: 2020-04-29 11:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Czym naprawdę miało być radio („A miało być inaczej”), jak odwiedzić najpiękniejsze miejsca w Polsce („Palcem po mapie”), nie ruszając się z domu i co słychać u Blanki Lipińskiej (program „Tylko jeden” w kanałach Polsat i Polsat 2 oraz film „365 dni”)? To niektóre propozycje majówkowych tematów Radia Złote Przeboje (Agora). Redakcja stacji zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzania weekendu 1-3 maja br. ze specjalnymi programami („Dobry sen”, „Zagadki wyjaśnione”, „Brzmi dobrze” i „Najlepszy weekend”) i złotymi przebojami („Muzyka łagodzi objawy”).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczny długi weekend (1-3 maja br.) Radio Złote Przeboje rozpocznie audycją o... śnie. Czy rzeczywiście sen jest nam potrzebny, czemu faktycznie służy i czy sny mogą być prorocze? Na audycję „Dobry sen” zaprosi wszystkich Kamil Baleja w piątek, 1 maja br. zaraz po przebudzeniu, czyli od godziny 6:00 do 10:00.

W kolejnym programie - „Zagadki wyjaśnione”, nadawanym od 10:00 do 14:00, Tomasz Florkiewicz opowie słuchaczom o rozwikłanych tajemnicach, m.in. o tym, że Trójkąt Bermudzki wcale nie jest przeklęty, a ludzie, którzy zbudowali piramidy, nie byli do pracy zmuszani, a tym bardziej nie współpracowali z przybyszami z kosmosu.

Radio wcale nie miało być powszechnym medium, teflon wcale nie miał trafić na patelnie, zaś odkrycie penicyliny to czysty przypadek, a nie wynik skomplikowanych badań. „A miało być inaczej” - to audycja Jerzego Telesińskiego, dzięki której będzie można poznać wynalazki, zawody i biznesy, które w założeniach miały być czymś kompletnie innym. Audycja pojawi się na antenie w piątek, 1 maja br. w godzinach 14:00-19:00.

W sobotę, 2 maja br. słuchacze Radia Złote Przeboje razem z Odetą Moro przeniosą się do domu Blanki Lipińskiej. Jaka jest na co dzień - przez jednych uwielbiana, przez innych wręcz przeciwnie - autorka „365 dni” (więcej tutaj) i prowadząca program „Tylko jeden” (emisja w kanałach Polsat i Polsat 2 - więcej tutaj i tutaj)? Tego się będzie można dowiedzieć z audycji „Najlepszy weekend” nadawanej od 11:00 do 14:00 (więcej tutaj).

Krupówki, Kraków, góry, morze i mazurskie jeziora - wszędzie tam zabierze odbiorców stacji Piotr Jaworski w audycji „Palcem po mapie”. Programu będzie można słuchać w godzinach 14:00-19:00.

Natomiast w niedzielę, 3 maja br. o godzinie 9:00 Maciej Jednoralski zaprosi słuchaczy do świata dźwięków, które zna każdy z nas, oraz stojących za nimi pomysłów i ludzi. Audycja „Brzmi dobrze” wyjaśni, skąd się wzięły i kto skomponował np. popularny dzwonek telefonu komórkowego, dźwięki towarzyszące reklamom procesorów do komputera czy niektórych samochodów.

„Muzyka łagodzi objawy” to propozycja Tomasza Brhela. W programie nadawanym od 14:00 do 19:00 opowie on m.in., w czym lekarzom pomagają piosenki ABBY, które piosenki obniżają ciśnienie, a przy których przebojach obłożnie chorzy pacjenci stają na nogi (więcej tutaj).

Majówkowe audycje specjalne Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Odeta Moro poprowadzi program „Najlepszy weekend”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi program „Najlepszy weekend”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...