reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1.05 Koncert Berliner Philharmoniker w Das Erste

dodano: 2020-04-28 00:03 | aktualizacja: 2020-04-29 15:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: RBB/berliner-philharmoniker.de

Philharmoniker Berlin RBB ARD Das Erste360px.jpg 1 maja Filharmonia Berlińska zamierzała obchodzić swoje urodziny (powstała 1 maja 1882 r.) koncertem europejskim w specjalnym historycznym miejscu z 1991 roku. W tym roku koncert telewizyjny miał być początkiem dużej europejskiej trasy w Tel Awiwie. Niestety z powodu pandemii nastąpiły istotne zmiany. Transmisja w niekodowanym kanale Das Erste (ARD) 1 maja o godz. 11:00.
 


ARD/Philharmonie Berlin
Philharmoniker_Berlin_Petrenko-ARD-Das-Erste-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koncert powinien być częścią wizyty prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera w Izraelu. Z powodu ogólnoświatowej pandemii koronawirusa wizyta prezydenta Niemiec w Izraelu musiała zostać przełożona, a cała trasa, w tym koncert europejski, musiała zostać odwołana. Prezydent Steinmeier otworzy europejski koncert krótką mową w pustej Filharmonii.

Dzięki pomocy partnerów medialnych, Rundfunk Berlin-Brandenburgia (rbb) i EuroArts, Berlińska Filharmonia  będzie mogła pokazać koncert jako transmisję na żywo z pustej sali Philharmonie Berlin, w radiu na rbbKultur i online w cyfrowej sali koncertowej. Transmisja będzie można oglądać także w ponad 80 innych krajach.
 
Dyrygentem będzie Kirill Petrenko. Wykonane zostaną utwory: Arvo Pärta, György Ligetiego, Samuela Barbera i Gustava Mahlera.

Koncert będzie transmitowany na żywo 1 maja o godz. 11:00 przez rbb w kanale Das Erste (ARD) i rbbKultur, a także w ramach produkcji EuroArts w ponad 80 krajach w telewizji i na całym świecie w cyfrowej sali koncertowej.

Źródło: berliner-philharmoniker.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...
reklama