reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ Dokument w otwartym oknie przez cały maj

dodano: 2020-04-30 11:56 | aktualizacja: 2020-04-30 20:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Canal+ Dokument otwarte okno W ramach ogólnopolskiej akcji Platformy CANAL+, kanał dokumentalny CANAL+ Dokument będzie oferowany abonentom w ramach otwartego okna od 1 do 31 maja br. Dotyczy to nie tylko klientów Platformy CANAL+, lecz także wybranych sieci kablowych i IPTV, które zdecydują się wziąć udział w tej akcji. Taką chęć zgłosiły już m.in. Asta-Net, Elsat, Jambox, Multimedia Polska, Sat Film, Telpol i UPC Polska.

Canal+ Dokument otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach Platformy CANAL+ stacja telewizyjna CANAL+ Dokument będzie odkodowana dla abonentów nieposiadających jej w swojej ofercie, którzy zawarli umowy po 11.05.2015 roku. Pozycja na liście kanałów: 35.

W Asta-Net CANAL+ Dokument dostępny jest na pozycji 155, w Elsat na 173, w Jambox na 149, w Multimedia Polska na 47, w Telpol na 555, a w UPC Polska na 80. W Jambox CANAL+ Dokument zostanie odkodowany dla abonentów pakietów Mini, Wielotematycznych i Plus. Na co dzień jest dostępny w pakiecie CANAL+ Prestige. Aby oglądać kanał CANAL+ Dokument w Jambox bez dodatkowych opłat, okno należy sobie otworzyć samemu. Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w Jambox go! wskazany pakiet - „.Otwarte okno CANAL+ Dokument”. Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały żadne opłaty.
 

CANAL+ Dokument to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi. Pokazujemy ludzi, którzy podejmują wyzwania i realizują swoje marzenia. CANAL+ Dokument emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ Dokument, których nie zobaczysz nigdzie indziej.

W maju na kanale CANAL+ Dokument będzie można zobaczyć następujące pozycje: „Hillary”, „Ratownicy morscy w akcji”, „Ekstremalny czas wolny”, „Rekruci. Człowiek kontra maszyna”, „Koleją przez świat”, „Grecy. Ludzie morza”, premierowy dokument „Miłość w więzieniu”, „Cała prawda o odchudzaniu”, „Dzieci odebrane Hitlerowi” i wiele innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...
reklama