reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial przyrodniczy „Birdwatchers” tylko na CDA Premium

dodano: 2020-04-30 12:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CDA

Birdwatchers Poland Premiera pierwszego odcinka polskiego serialu przyrodniczego „Birdwatchers: Poland” już 1 maja, tylko w CDA Premium. „Birdwatchers” to wyjątkowe przedsięwzięcie filmowe, za którym stoją trzy firmy producenckie ze Śląska i pasjonaci ornitologii. Składający się z pięciu odcinków serial przyrodniczy „Birdwatchers: Poland” to pierwsza, kręcona w Polsce, część cyklu. Każdy kolejny ma powstawać w innym kraju.

Birdwatchers Poland


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Birdwatchers: Poland” to opowieść o ludziach, których pasją i życiem są ptaki - o ornitologach, strażnikach przyrody i tzw. birdwatcherach. Ale to nie tylko opowiadane przez nich historie, ale także, a może przede wszystkim, wspaniałe kadry polskiej przyrody i jej skrzydlatych mieszkańców. Ekipa filmowa odwiedziła praktycznie całą Polskę, a główne ujęcia powstawały między innymi nad Narwią i Biebrzą, w Puszczy Białowieskiej, nad Bałtykiem oraz w dzikich częściach Beskidu Niskiego. Serial, do którego zdjęcia trwały blisko dwa lata, to prawdziwa uczta nie tylko dla wielbicieli ptaków, ale i polskiej przyrody.
 

- Nasz serial to pierwszy tego typu projekt filmowy na świecie. Do tej pory wszystkie produkcje przyrodnicze skupiały się na ptakach. Tymczasem my pokazujemy nie tylko ptaki, ale i ludzi, dla których ich podglądanie stanowi sens życia. Pozwalamy im opowiadać swoje historie oraz pokazujemy jak pracują - mówi Karolina Szlama, jedna z producentek serialu. - Pierwsza część powstawała w Polsce, stąd tytuł „Birdwatchers: Poland”. Jeżeli uda nam się zdobyć środki, to kolejny sezon powstanie w Hiszpanii.

Premiera pierwszego odcinka „Birdwatchers: Poland” już 1 maja 2020, tylko na platformie CDA Premium.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama