reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV Plus rozszerza się na kraje WNP

dodano: 2020-04-29 20:16
autor: RO | źródło: ntvplus.tv/obob.tv

NTV Plus Rosyjski operator płatnej telewizji NTV Plus ogłosił ekspansję swojej platformy OTT do krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Dla abonentów w regionie będzie dostępnych około setka kanałów w pakietach tematycznych Poznawatelnyj, Detskij, Kinokanały i Nocznoj, a także biblioteka z filmami i programami telewizyjnymi premium AMEDIATEKA Home of HBO.

https://ntvplus.ru/files/2018/11/07/online-tv-768x450-tigr-2.jpg
NTV Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ilość dostępnych kanałów w usłudze OTT w innych krajach WNP będzie różnić się w zależności od praw do transmisji internetowych zgodnie z jurysdykcją danego kraju. Jeżeli chodzi o bibliotekę wideo AMEDIATEKA Home of HBO, to będzie dostępna dla abonentów w Azerbejdżanie, Armenii, Kazachstanie, Kirgistanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi.

Ofertę NTV Plus (kanały TV, programy i filmy z platformy OTT) można oglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym w aplikacjach iOS i Android, telewizorach Smart TV oraz na stronie internetowej ntvplus.tv. Dla abonentów spoza Rosji jest teraz wprowadzona pełna funkcjonalność NTV Plus TV: archiwum programów, sekcja "Oglądaj teraz", dostęp do najważniejszych wydarzeń, jednorazowe zakupy filmów i transmisji sportowych.

Zauważmy, że od 2018 r. część zawartości platformy OTT od NTV Plus była dostępna dla krajów WNP w ramach pakietu międzynarodowego, ale teraz oferta została radykalnie rozszerzona.

Pojawienie się pakietu online Mieżdunarodnyj we wrześniu 2018 roku pokazało, że istnieje zapotrzebowanie na rosyjskojęzyczne treści telewizyjne nie tylko wśród Rosjan wyjeżdżających za granicę, ale także wśród rodaków za granicą. Stworzyliśmy unikalny produkt o wysokiej jakości, wygodny i atrakcyjny. Myślę, że nam się udało. Najtrudniejszą sprawą jest uporanie się z prawami, ale ciągle nad tym pracujemy i zwiększamy liczbę kanałów. To samo można powiedzieć o bibliotekach wideo: liczba integracji z nimi rośnie

- powiedział dyrektor działu produktów cyfrowych w NTV Plus, Konstantin Smirnow.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama