reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowa majówka z Rock Radiem

dodano: 2020-05-01 04:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Rock Radio Na długi majowy weekend (1-3 maja br.) Rock Radio (Agora) przygotowało dla swoich słuchaczy propozycje spod znaku „Cały rock majówka”. Gośćmi specjalnych audycji stacji będą m.in. Ewa Wachowicz („Ewa gotuje” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat Rodzina i ATM Rozrywka TV), Grzegorz Halama, Krzysztof Skiba i Jacek Jędrzejak „Dżej Dżej”, którzy opowiedzą o klasyce rocka na talerzu i sztuce grillowania („Mój pierwszy raz”, „Klasyka rocka na talerzu”/„Klasyczna 10”, „Dwójka bez sternika”, „Big Grill” i „Cały rock majówka”).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 1 maja br. w godzinach od 10:00 do 15:00 Rock Radio zaprosi wszystkich na audycję „Mój pierwszy raz”. Goście stacji opowiadać będą o swoich pierwszych przygodach, a audycję poprowadzi Mariusz Stelmaszczyk. Po 15:00 na antenie pojawi się „Klasyka rocka na talerzu”, czyli „Klasyczna 10” (więcej tutaj) w kulinarnym wydaniu - zaproszenie do programu przyjęła bowiem Ewa Wachowicz („Ewa gotuje” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat Rodzina i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj). W audycji będzie można usłyszeć wybrane przez nią rockowe przeboje wszech czasów.

Natomiast w sobotę, 2 maja br. od godziny 10:00 najlepsze duety w historii rocka przedstawi Arkadiusz Skiba w programie „Dwójka bez sternika”. Od godziny 15:00 Rock Radio zaprosi słuchaczy na „Big Grill”, czyli audycję o sztuce grillowania według zespołu Big Cyc. Jak to się robi po polsku na wesoło i z dowcipem, opowiadać będą Krzysztof Skiba i Jacek Jędrzejak „Dżej Dżej”, a program poprowadzi Michał Żołądkowski.

3.maja br., jak w każdą niedzielę, od 10:00 w Rock Radiu stery przejmuje Łukasz Ciechański „Ciechan”. Do godziny 15:00 będzie gospodarzem swojej cotygodniowej audycji, tym razem nadawanej pod przewrotną nazwą „Cały rock majówka”. W kolejnym programie - na antenie od 15:00 do 20:00 - gościem Rock Radia będzie Grzegorz Halama. Na audycję, która zaproponuje satyryczny rzut oka na nową rzeczywistość pracy w domu, zaprasza Mariusz Stelmaszczyk (więcej tutaj).

Rock Radio promuje swoje majówkowe audycje specjalne na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Rockowa majówka z Rock Radiem, foto: Agora
Rockowa majówka z Rock Radiem, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...