reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tok FM: „Mikrofon Radia Tok FM” na majówkę

dodano: 2020-05-01 05:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Mikrofon Tok FM” Jak zapowiada nadawca, w czasie długiego weekendu majowego (1-3 maja br.) antena Radia Tok FM (Agora) będzie w rękach słuchaczy. Stacja przygotowuje specjalne wydania audycji „Mikrofon Radia Tok FM” nadawane m.in. w ramach dotychczasowych programów Radia Tok FM i poświęcone konkretnym tematom - pracy, patriotyzmowi i sportowi, a także chętnie wybieranym w czasie pandemii serialom i lekturom („U TOKTora”, „Poczytalni” i „Szkoda czasu na złe seriale”).

Radio Tok FM „Mikrofon Tok FM”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czasie majówki Radio Tok FM zaproponuje swoim słuchaczom specjalne wydania audycji „Mikrofon Radia Tok FM” (więcej tutaj)

W piątek, 1 maja br., w rocznicę wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej (UE), od godziny 10:00 audycję o Polsce w Unii Europejskiej i funkcjonowaniu wspólnoty w przyszłości poprowadzi Maciej Zakrocki. Po 17:00 w Święto Pracy Anna Gmiterek-Zabłocka będzie pytać słuchaczy o ich problemy związane z pracą - jakiej są natury, czy wynikają tylko z sytuacji firmy, a może z niejasnych przepisów albo łamania prawa.

W sobotę, 2 maja br. od 10:00 słuchacze Radia Tok FM będą mogli porozmawiać o zwierzętach z Dorotą Sumińską, po godzinie 16:00 - o zdrowiu z Michałem Janczurą w programie „U TOKTora”. Od godziny 17:00 potrwa dyskusja o książkach w specjalnym wydaniu programu „Poczytalni” (więcej tutaj). Jakie lektury wybierają słuchacze Radia Tok FM w trakcie izolacji i jak spędzają majówkę? O to będą pytać Agnieszka Lichnerowicz i Filip Kekusz, a wesprą ich Łukasz Wojtusik i Adam Ozga. Natomiast po godzinie 18:00 na antenie Radia Tok FM będzie się można podzielić opinią o serialach. Anna Piekutowska i Zuzanna Piechowicz, autorki podcastu „Szkoda czasu na złe seriale”, zapytają słuchaczki i słuchaczy Radia Tok FM, co oglądają w czasie pandemii. Po audycji powstanie zestawienie najciekawszych seriali według słuchaczy Radia Tok FM. Swoje propozycje będzie można zgłaszać, dzwoniąc do studia, pisząc na adres poczty elektronicznej: [email protected], i komentując na profilu „Szkoda czasu na złe seriale„ na portalu społecznościowym Facebook.

W niedzielę, 3 maja br. po godzinie 10:00 Roch Kowalski zaprosi do rozmowy o patriotyzmie - czym jest, jakie znaczenie mają dla nas święta państwowe i jak je obchodzimy. Fani sportu i zdrowego trybu życia będą mogli rozmawiać od godziny 17:00 z Przemysławem Iwańczykiem o tym, jak skutecznie i bezpiecznie „odmrozić” sport (więcej tutaj). Weekend 1-3 maja br. w Tok FM zakończy, nadawana po godzinie 23:00, dyskusja o seksie, którą poprowadzą seksuolodzy Aleksandra Krasowska i Robert Kowalczyk.

Majówkowe propozycje Radia Tok FM są promowane na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilu Radia Tok FM na portalu społecznościowym Facebook.
 
Radio Tok FM: „Mikrofon Radia Tok FM” na majówkę, foto: Agencja Gazeta/Agora
Radio Tok FM: „Mikrofon Radia Tok FM” na majówkę, foto: Agencja Gazeta/Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama