reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „W rytmie serca” 6 w kanałach Polsatu

dodano: 2020-05-01 14:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” W niedzielę, 3 maja br. o godz. 22:10 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w stacjach Polsat 1 i Polsat 2, wyemitowany zostanie premierowo dziesiąty odcinek szóstego sezonu serialu „W rytmie serca”. Będzie to finał tej serii tej produkcji. Co tym razem się wydarzy?

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Alicja kradnie broń, a Marii grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Nieoczekiwane zwroty akcji i decyzje, których nikt by się nie spodziewał! Przed nami finałowy odcinek VI sezonu „W rytmie serca" - a w nim: porzucenie pracy przez Siedleckiego, próba samobójcza Alicji i utrata przytomności przez Marię! Nie przegapcie - zachęca nadawca.

Sebastian Szarek (w tej roli Dariusz Toczek) obchodzi jubileusz 20-lecia służby w policji. Z tej okazji bliscy urządzają mu przyjęcie niespodziankę. Weronika (Maria Dębska) upiecze nawet tort... który od razu wyląduje w śmietniku - dla bezpieczeństwa gości (więcej tutaj i tutaj).

Tymczasem Siedlecki (Antoni Pawlicki) zapłaci w końcu za swoje błędy. Wiktor (Jan Jankowski), ojciec Julii (Michalina Sosna-Wilkońska),  ze sprzymierzeńca zmieni się w jego wroga. Będzie wściekły, że małżeństwo jego córki jednak się rozpadło. Na tym nie koniec zmian w życiu Andrzeja - postanowi odejść z prokuratury w Jabłonowie.

Relacja pomiędzy Alicją (Magdalena Lamparska) a Piotrem (Filip Bobek) stale się zacieśnia, co niepokoi Weronikę. Gdy Nowacka spróbuje zniechęcić brata do nowego związku, między rodzeństwem wybuchnie kłótnia. Niestety silna depresja Alicji pokona uczucie, jakie połączy wdowę po Szumilu z Piotrem. Kobieta postanowi odebrać sobie życie. Załamana wykradnie broń, którą Weronika trzymała dotąd w domowym sejfie. Ale gdy zdecyduje się na samobójstwo... na jej drodze stanie Siedlecki.

Tymczasem rodzina Żmudów szykuje się do chrztu małej Laury (Zenobia Zacharska). Mimo zaostrzającego się kryzysu wiary Stanisław (Mariusz Bonaszewski) odprawi mszę i wygłosi poruszające kazanie. Rodzicami chrzestnymi zostaną Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki). Niespodziewanie uroczystość zmieni się w dramat... Maria zacznie zanosić się duszącym kaszlem i nagle straci przytomność... (więcej tutaj i tutaj)
 
„W rytmie serca”: Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF


„W rytmie serca” - sezon 6., emisja w niedziele o godz. 22:10 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...
reklama