reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lekcje i seriale w maju w Boomerangu

dodano: 2020-05-04 03:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang W maju br. kanał telewizyjny Boomerang poleca szczególnie swoim widzom takie seriale jak „Tom i Jerry Show”, „Agent Binky: Pets of The Universe” i „Dino Lekcja”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2020 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Tom i Jerry Show”
emisja: codziennie (od 4 maja br.) o 17:00

Jak czytamy w opisie, ten zwariowany duet znany jest widzom na całym świecie. Tom jest sporych rozmiarów niebieskim kotem i większość swojego życia spędza na szaleńczych gonitwach za sprytną i zwinną myszą - Jerrym. Nowe odcinki tego kultowego serialu to jeszcze więcej przygód dla fanów tej dwójki, która mimo upływy lat ciągle dostarcza widzom znakomitej rozrywki. W nowych epizodach ci przeciwnicy znajdą się w różnych, niespotykanych dotąd miejscach i wpadną w kolejne tarapaty. Czasami okaże się, że odwieczni wrogowie będą zmuszeni do współpracy by pokonać kłopoty (więcej tutaj).

„Agent Binky: Pets of The Universe”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 18 maja br.) o 15:00

Binky to zwyczajny kot żyjący w najzwyklejszym na świecie domu. Te pozory są jednak mylące. Tak naprawdę jest on mieszkańcem kosmicznej stacji, a podwórko otaczające jego domostwo to najprawdziwszy kosmos! Binky jest agentem prestiżowej agencji kosmicznej, a powierzane mu misje traktuje niezwykle poważnie. Dzielnie broni mieszkańców swojego domu przed niebezpieczeństwami i płaci za to najwyższą cenę - czasami jest to nawet zrezygnowanie z popołudniowej drzemki. W kosmicznej agencji zatrudnione zostały także inne bystre zwierzaki. Wśród nich są m.in. kapitan Gracie, sierżant Fluffy, psi agent Gordon czy nieśmiała Nola, która jest niewielkim żółwiem.

„Dino Lekcja”
emisja: w soboty i niedziele (od 23 maja br.) o 13:00

Pebbles Flintstone i Bamm-Bamma Rubble to najlepsi przyjaciele. Oboje mieszkają w Skalisku - miasteczku nowoczesnej epoki kamienia, ale gdy tylko mają okazję, czmychają poza miasto szukać szalonych przygód. - Widzowie będą mogli wziąć udział w telewizyjnej „Dino lekcji” i poznać nieznane dotąd gatunki dinozaurów. Podglądanie jak wygląda prehistoryczna szkoła może być niezapomnianą przygodą! - zapewnia nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama