reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel Polska w ofercie sieci Netia

dodano: 2020-05-04 15:29 | aktualizacja: 2020-05-04 15:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Golf Channel Polska

Golf Channel Polska Od 1 maja br. Golf Channel Polska jest dostępny dla abonentów operatora Netia. Ten sportowo-lifestylowy kanał trafił do pakietu Sport i Emocje - można go znaleźć na pozycji 79. Od 6 maja do 16 czerwca Golf Channel Polska będzie dostępny dla wszystkich abonentów Netii, w ramach tzw. otwartego okna.

Golf Channel Polska Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się, że Golf Channel Polska trafia do oferty Netii. Konsekwentnie pracujemy nad poszerzeniem polskiej widowni tej pięknej dyscypliny sportu. Premiera kanału w ofercie Netii to ważne wydarzenie nie tylko w rozwoju stacji, ale także kolejny krok w stronę popularyzacji golfa i zdrowego trybu życia w Polsce. Golf to pozytywna energia, a tego potrzebujemy obecnie jak najwięcej

– powiedział Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący Rady Nadzorczej Golf Channel Polska.

Szeroki wachlarz programów Golf Channel Polska prezentuje golf jako emocjonującą dyscyplinę sportu, ale również jako związany z nim styl życia, celebrujący różnorodność świata i ludzi. Świetnie pokazuje to m.in. nominowany do nagrody Emmy talk show „Feherty”, którego gośćmi byli do tej pory m.in. Matthew McConaughey, George W. Bush, Samuel L. Jackson, Donald Trump czy Kevin Hart.

Natomiast zapierające dech w piersiach widoki z najpiękniejszych resortów świata przedstawiają programy podróżnicze: „Golfowa objazdówka” i „Golfowe podróże”. Światy sportu i celebrytów łączy „Haney Project”, w którym były trener Tigera Woodsa uczy sztuki golfa największe gwiazdy sportu, estrady i polityki.

Flagowymi pozycjami Golf Channel Polska są cotygodniowe transmisje z najbardziej prestiżowych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour (obecnie na antenie emitowane są legendarne zwycięstwa Tigera Woodsa oraz inne najbardziej ekscytujące rundy finałowe turniejów z ostatnich lat).

W 2020 roku Golf Channel Polska znacząco poszerzył swoją ofertę, pozyskując wyłączne prawa do transmisji obydwu najważniejszych golfowych cyklów turniejów: PGA TOUR i European Tour, w którym po raz pierwszy w historii gra reprezentant Polski - Adrian Meronk. Widzowie mogą również podziwiać najlepszych graczy świata podczas zawodów World Golf Championships, Ryder Cup czy Presidents Cup.

Golf Channel Polska HD został uruchomiony w marcu 2017 roku, na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR i Discovery Golf. Stacja jest dostępna w Cyfrowym Polsacie, Platformie CANAL+ oraz w wybranych sieciach kablowych, m.in. UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama