reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adam Małysz gościem „Okna na sport” w Eurosporcie 1

dodano: 2020-05-05 14:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Adam Małysz Okno na sport Eurosport We wtorek, 5 maja gościem programu „Okno na sport” będzie Adam Małysz. Z legendarnym skoczkiem, a obecnie dyrektorem koordynatorem w Polskim Związku Narciarskim, rozmawiać będą: Marek Rudziński, Igor Błachut, Michał Korościel i Kacper Merk. Początek o godz. 21:00 w Eurosporcie 1.

Eurosport
Adam Małysz Okno na sport Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Okno na sport” to codzienny program, w którym komentatorzy i eksperci Eurosportu rozmawiają ze znakomitymi postaciami świata sportu. Po spotkaniach ze skoczkami: Dawidem Kubackim, Kamilem Stochem, Piotrem Żyłą, Maciejem Kotem i Jakubem Wolnym oraz trenerem Michalem Doležalem, przyszedł czas na legendę skoków narciarskich – Adama Małysza. Znakomity przed laty skoczek, a obecnie dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarstwa, to jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców w historii. W dorobku ma między innymi cztery Kryształowe Kule, cztery tytuły mistrza świata, trzy srebrne i jeden brązowy medal z igrzysk olimpijskich, a także zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

We wtorkowym programie, który będzie już 39. odcinkiem „Okna na sport”, z Adamem Małyszem rozmawiać będą: Marek Rudziński i Igor Błachut, czyli komentatorski duet Eurosportu; Kacper Merk, który z miejsca wydarzeń relacjonuje niemal wszystkie konkursy Pucharu Świata; a także prowadzący studio Eurosportu Michał Korościel.

Program rozpocznie się o godz. 21:00 w Eurosporcie 1. Jak zawsze widzowie będą mieli możliwość interakcji z prowadzącymi oraz gościem w mediach społecznościowych kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...
reklama