reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa kolejne kanały opuściły Sky UK

dodano: 2020-05-05 19:12 | aktualizacja: 2020-05-05 19:44
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

Sky UK Brytyjska platforma satelitarna Sky UK traci linearne kanały telewizyjne od zewnętrznych nadawców. Pavers Shoes TV, jedyny w swojej branży kanał telezakupowy poświęcony obuwiu, zdecydował się przejść do Internetu, konkretniej platformy YouTube, gdzie widzowie nadal będą mogli zaspakajać swoje potrzeby związane z zakupem obuwia.

Sky UK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pavers Shoes TV był dostępny na pozycji 678. w EPG odbiorników Sky UK. Ponadto był emitowany w darmowym przekazie FTA z satelity Astra 2G (28,2°E) na częstotliwości 11,538 GHz, pol. V (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK).

W międzyczasie Disney zamknął kanał z godzinnym przesunięciem programu Disney XD +1. Ogólnie spółka wycofuje markę Disney XD w innych krajach, ponieważ skupia się na nowej usłudze Disney+. Główny kanał telewizyjny bez przesunięcia czasowego Disney XD jest kontynuowany w Sky UK i platformach innych operatorów w Wielkiej Brytanii.

W ciągu pół roku zaobserwowano utratę wielu zewnętrznych kanałów, w tym 5Spike, Box Upfront, Retro TV, Universal, VH1 UK i Horse and Country TV, przy czym ten ostatni buduje swoją pozycję w Internecie. Choć kanały innych firm w Sky UK nadal są zamykane, to sam operator koncentruje się na budowie własnego portfolio kanałów płatnych.

Źródło: rxtvlog.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...
reklama