reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zapłać z Plus” za subskrypcję wyborcza.pl

dodano: 2020-05-06 02:55 | aktualizacja: 2020-05-06 11:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Plus GSM wyborcza logo 360px.jpg Serwis wyborcza.pl (Agora) wprowadza nowe udogodnienie dla swoich subskrybentów - klientów kolejnej sieci komórkowej (po Orange Polska w opcji „Dolicz do rachunku Orange” i Play/P4 i „Zapłać z Play”). Od wtorku, 5 maja 2020 roku abonenci sieci Plus (Cyfrowy Polsat) mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową dziennika „Gazeta Wyborcza” razem ze swoim rachunkiem za telefon („Zapłać z Plus”). Płatności i rozwiązania techniczne są realizowane dzięki rozwiązaniu DV Pass, które zapewnia Digital Virgo.

Plus Polkomtel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki nowej metodzie płatności na wyborcza.pl klienci Plusa będą mogli dodać opłatę za subskrypcję wyborcza.pl do swojego rachunku za telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wskazać opcję „Zapłać z Plus” podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” i przejść krótki proces weryfikacji (przejdź na stronę).

- Ta forma płatności to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Dzięki usłudze „Zapłać z Plus” abonenci sieci będą mogli aktywować prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej” bez przekazywania informacji o swojej karcie płatniczej czy kredytowej - czytamy w komunikacie. 

Na początek współpracy wyborcza.pl przygotowała promocję dla klientów sieci Plus, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści wyborcza.pl w prezencie.

Z opcji „Zapłać z Plus” może skorzystać każdy klient posiadający numer w Plus na abonament. Płatności i rozwiązania techniczne są realizowane dzięki rozwiązaniu DV Pass, które zapewnia Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.

Dodajmy, że od środy, 11 marca 2020 roku klienci sieci Orange Polska mogą połączyć swój rachunek za telefon z rachunkiem za prenumeratę cyfrową dziennika „Gazeta Wyborcza”, w opcji „Dolicz do rachunku Orange” (więcej tutaj), a od środy, 18 marca 2020 roku abonenci sieci Play (P4) mogą zrobić to samo w usłudze „Zapłać z Play” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama