reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Anna Karwan wydała nowy singiel

dodano: 2020-05-06 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka Po radiowych przebojach „Głupcy” i „Słucham cię w radiu co tydzień” oraz bardzo osobistym i emocjonalnym utworze „Czarny świt” (i piosence do filmu „Ukryta gra”), Anna Karwan - uczestniczka jedenastego sezonu programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” telewizji Polsat (widowisko to przypomina obecnie stacja Polsat Cafe), zdecydowała się zaprezentować czwarty singiel - wzruszającą balladę „Dzięki tobie”. Teledysk do utworu w sieci pojawił się we wtorek, 5 maja br.

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
2019 rok był przełomowy w rozwoju kariery artystki. W lutym ukazał się jej autorski album wyprodukowany przez Bogdana Kondrackiego (m.in. Monika Brodka, Anna Dąbrowska i Dawid Podsiadło), który jeszcze przed oficjalną premierą znalazł się w pierwszej 15-stce „Bestsellerów Empiku” (więcej tutaj), a na „OLiS” zadebiutował na miejscu szóstym.

Po premierze wokalistka wyruszyła w trasę koncertową promującą krążek, zdobywając uznanie dziennikarzy i krytyków, a także podbijając serca fanów. W czerwcu - na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, jej utwór „Słucham cię w radiu co tydzień”, napisany z Bogdanem Kondrackim i Tomaszem Świerkiem, zdobył trzy wyróżnienia w konkursie „Premier”: nagrodę jury oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS za „Najlepszą muzykę” oraz „Najlepszy tekst” współautorstwa Karoliny Kozak (więcej tutaj).

Jesienią ubiegłego roku jej głos usłyszeliśmy również w produkcji filmowej „The Secret Game” („Ukryta gra”) z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem. Utwór pod tym samym tytułem promował film na festiwalach w kraju i na świecie (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

Anna Karwan nie musi udowadniać swojej wokalnej klasy. Uznana została za nową divę polskiej sceny muzycznej. Sama artystka na pierwszym miejscu stawia jednak prawdę i szczerość, dlatego, gdy jej trasa koncertowa została przerwana z powodu pandemii Covid-19, a program „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” przeniesiony z wiosennej do jesiennej ramówki (więcej tutaj), postanowiła zmierzyć się z sytuacją i mimo izolacji, pokazać fanom swoją codzienność i dodać im otuchy w tym trudnym czasie.

- Ta piosenka to hołd dla mojej mamy, ale gdzieś pod spodem poruszam też duży, społeczny, wciąż ukrywany problem jakim jest depresja i stany lękowe. W tym utworze opisuję, co czuję, kiedy spływa na mnie fala niepokoju. Dlaczego zdecydowałam się na teledysk? Żeby pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję. Zwłaszcza teraz, kiedy nasze jutro stało się jeszcze bardziej niepewne, niż zwykle. W teledysku pokazałam relację z moją córką dzięki której chce mi się mocniej i bardziej kochać i żyć. Moją mamę, dzięki której umiem to robić i siebie - tę zwyczajną kobietę, której troski nie różnią się od waszych. Tym nieplanowanym singlem wychodzę do was, żebyście pamiętali, ze „nic co złe nie musi wiecznie trwać” i jestem w tym razem z wami

- powiedziała Anna Karwan.


Album „Ania Karwan”, z którego pochodzi singiel „Dzięki tobie”, ukazał się nakładem 2trackrecords - wytwórni założonej przez Bogdana Kondrackiego i Sławomira Mroczka (właściciela Custom34 Studio).
 
Anna Karwan w programie Polsatu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Marta Wojtal/Cyfrowy Polsat
Anna Karwan w programie Polsatu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Marta Wojtal/Cyfrowy Polsat
Anna Karwan wystąpiła na „Koncercie z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego”, który pokazał Polsat, foto: Jacek Kamiński/PKO Bank Polski
Anna Karwan wystąpiła na „Koncercie z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego”, który pokazał Polsat, foto: Jacek Kamiński/PKO Bank Polski
Anna Karwan na okładce płyty - singla „Dzięki tobie”, foto: 2trackrecords
Anna Karwan na okładce płyty - singla „Dzięki tobie”, foto: 2trackrecords


„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 11., emisja od września 2020 roku w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Polsat Cafe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...
reklama