reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Anna Karwan wydała nowy singiel

dodano: 2020-05-06 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka Po radiowych przebojach „Głupcy” i „Słucham cię w radiu co tydzień” oraz bardzo osobistym i emocjonalnym utworze „Czarny świt” (i piosence do filmu „Ukryta gra”), Anna Karwan - uczestniczka jedenastego sezonu programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” telewizji Polsat (widowisko to przypomina obecnie stacja Polsat Cafe), zdecydowała się zaprezentować czwarty singiel - wzruszającą balladę „Dzięki tobie”. Teledysk do utworu w sieci pojawił się we wtorek, 5 maja br.

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
2019 rok był przełomowy w rozwoju kariery artystki. W lutym ukazał się jej autorski album wyprodukowany przez Bogdana Kondrackiego (m.in. Monika Brodka, Anna Dąbrowska i Dawid Podsiadło), który jeszcze przed oficjalną premierą znalazł się w pierwszej 15-stce „Bestsellerów Empiku” (więcej tutaj), a na „OLiS” zadebiutował na miejscu szóstym.

Po premierze wokalistka wyruszyła w trasę koncertową promującą krążek, zdobywając uznanie dziennikarzy i krytyków, a także podbijając serca fanów. W czerwcu - na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, jej utwór „Słucham cię w radiu co tydzień”, napisany z Bogdanem Kondrackim i Tomaszem Świerkiem, zdobył trzy wyróżnienia w konkursie „Premier”: nagrodę jury oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS za „Najlepszą muzykę” oraz „Najlepszy tekst” współautorstwa Karoliny Kozak (więcej tutaj).

Jesienią ubiegłego roku jej głos usłyszeliśmy również w produkcji filmowej „The Secret Game” („Ukryta gra”) z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem. Utwór pod tym samym tytułem promował film na festiwalach w kraju i na świecie (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

Anna Karwan nie musi udowadniać swojej wokalnej klasy. Uznana została za nową divę polskiej sceny muzycznej. Sama artystka na pierwszym miejscu stawia jednak prawdę i szczerość, dlatego, gdy jej trasa koncertowa została przerwana z powodu pandemii Covid-19, a program „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” przeniesiony z wiosennej do jesiennej ramówki (więcej tutaj), postanowiła zmierzyć się z sytuacją i mimo izolacji, pokazać fanom swoją codzienność i dodać im otuchy w tym trudnym czasie.

- Ta piosenka to hołd dla mojej mamy, ale gdzieś pod spodem poruszam też duży, społeczny, wciąż ukrywany problem jakim jest depresja i stany lękowe. W tym utworze opisuję, co czuję, kiedy spływa na mnie fala niepokoju. Dlaczego zdecydowałam się na teledysk? Żeby pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję. Zwłaszcza teraz, kiedy nasze jutro stało się jeszcze bardziej niepewne, niż zwykle. W teledysku pokazałam relację z moją córką dzięki której chce mi się mocniej i bardziej kochać i żyć. Moją mamę, dzięki której umiem to robić i siebie - tę zwyczajną kobietę, której troski nie różnią się od waszych. Tym nieplanowanym singlem wychodzę do was, żebyście pamiętali, ze „nic co złe nie musi wiecznie trwać” i jestem w tym razem z wami

- powiedziała Anna Karwan.


Album „Ania Karwan”, z którego pochodzi singiel „Dzięki tobie”, ukazał się nakładem 2trackrecords - wytwórni założonej przez Bogdana Kondrackiego i Sławomira Mroczka (właściciela Custom34 Studio).
 
Anna Karwan w programie Polsatu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Marta Wojtal/Cyfrowy Polsat
Anna Karwan w programie Polsatu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Marta Wojtal/Cyfrowy Polsat
Anna Karwan wystąpiła na „Koncercie z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego”, który pokazał Polsat, foto: Jacek Kamiński/PKO Bank Polski
Anna Karwan wystąpiła na „Koncercie z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego”, który pokazał Polsat, foto: Jacek Kamiński/PKO Bank Polski
Anna Karwan na okładce płyty - singla „Dzięki tobie”, foto: 2trackrecords
Anna Karwan na okładce płyty - singla „Dzięki tobie”, foto: 2trackrecords


„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 11., emisja od września 2020 roku w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Polsat Cafe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...