reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Empik Music - nowa platforma streamingu muzyki

dodano: 2020-05-07 10:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Empik/satkurier.pl

Empik Music Wojciech Mann Empik wkracza na rynek streamingu z nową aplikacją Empik Music. Usługa zapewnia dostęp do setek tysięcy utworów polskich i zagranicznych wykonawców, tysięcy tekstów piosenek oraz muzycznych inspiracji od gwiazd i ekspertów. Co wtorek swoją autorską playlistę „To co lubię w moim klubie” prezentował będzie Wojciech Mann. – Trochę bez ładu i składu, ale za to wybór tego, co mi się podoba – zapowiada dziennikarz. W Empik Music będzie można znaleźć muzyczne inspiracje z cyklu #tomigra m.in. od sanah, PRO8L3M czy Roksany Węgiel.

Empik Music


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa aplikacja Empik Music jest dostępna do pobrania na telefony z systemem Android i iOS. Każdy użytkownik może zbudować własną bibliotekę ulubionych artystów, albumów i piosenek oraz zestawiać rozmaite gatunki, układając spersonalizowane składanki. Katalog aplikacji zawiera setki tysięcy utworów i - jak zapewniają twórcy - jest stale rozszerzany.

Możliwy jest również dostęp do pełnych tekstów tysięcy piosenek w czasie ich odtwarzania, a także pobieranie do pamięci telefonu wybranych utworów, albumów lub playlist w celu ich późniejszego odtwarzania offline.

Dodatkowo, kupując produkt w kategorii Muzyka na Empik.com, można otrzymać dedykowane rekomendacje muzyczne stworzone na podstawie historii zakupów. System zaproponuje m.in. kolejne albumy możliwe do dodania w sekcji Moja Muzyka w aplikacji Empik Music. Do logowania na wszystkie platformy Empiku wystarczą te same dane.

Muzyka oferowana jest w trzech jakościach do wyboru: 96 kbps (normalna), 160 kbps (wysoka) i 320 kbps (bardzo wysoka), w formacie AAC/AAC+.

W standardowym pakiecie 1-miesięcznym pierwsze 30 dni użytkowania aplikacji jest bezpłatne. Oprócz tego Empik oferuje możliwość wyboru pakietów na 3, 6 i 12 miesięcy, które można wykupić także w stacjonarnych salonach Empik - w tym wypadku nie jest konieczne łączenie konta w aplikacji z kartą kredytową.

Użytkownicy Empik Premium zyskują dostęp do aplikacji Empik Music na 2 miesiące za darmo.

Empik Music - ceny:
  • 1 miesiąc - 19,99 zł;
  • 3 miesiące - 59,97 zł (19,99 zł miesięcznie);
  • 6 miesięcy - 104,99 zł (17,50 zł miesięcznie);
  • 12 miesięcy - 199,99 zł (16,67 zł miesięcznie).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...
reklama