reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-24 - 2021-01-25 - 2021-01-26

Koreańska K League 1 na cały świat dzięki Grabyo

dodano: 2020-05-07 16:34 | aktualizacja: 2020-05-07 17:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Grabyo

KPL koreańska liga K League Grabyo 360px.jpg K League 1 - koreańska liga piłkarska rozpocznie swój przełożony sezon 8 maja globalną transmisją meczu na żywo w mediach społecznościowych za pomocą Grabyo. K League będzie wykorzystywać platformę wideo w chmurze Grabyo do produkcji i dostarczania meczu restartu sezonu między Jeonbuk Hyundai Motors a Suwon Samsung Bluewings na kanałach YouTube i Twitter w piątek 8 maja o godz. 12:00 (CET).

Grabyo
KPL koreańska liga K League Grabyo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
K League będzie jedną z pierwszych dużych lig piłkarskich, która wznowi grę po odwołaniu z powodu pandemii koronawirusa.

Przy obecnych ograniczeniach dotyczących zgromadzeń publicznych na meczu będzie obecny tylko niezbędny personel. Natywna platforma produkcyjna Grabyo działająca w chmurze umożliwi zespołowi K League pracę zdalną i bezpieczną z dowolnego miejsca na świecie, współpracując w czasie rzeczywistym nad transmisją z tego meczu.

Znany komentator Simon Hill będzie komentował ten mecz całkowicie zdalnie, wykorzystując możliwości Grabyo. Hill będzie przebywał w Australii i będzie mógł komentować za pomocą laptopa z mikrofonem.

Grabyo sugeruje, że konfiguracja produkcji K League może działać jako wzorzec dla innych wydarzeń sportowych na całym świecie, które zostaną wznowione podczas obecnej pandemii zdrowia.

- Jest to znaczący krok naprzód w piłce nożnej i fantastycznie jest widzieć, że sport zaczyna się wznawiać w Azji
      - powiedział Elliot Renton, starszy dyrektor i szef APAC w Grabyo.

- Wielu fanów piłki nożnej będzie zachwyconych tym wydarzeniem, a Grabyo jest bardzo dumny z tego, że może odegrać kluczową rolę w tym, aby tak się stało i dostarczając grę na żywo publiczności na całym świecie. Pomagamy organizacjom sportowym i nadawcom angażować fanów w czasach braku sportu, a dzięki nowym ulepszeniom naszych możliwości produkcji na żywo i na odległość, K League ma dobrą pozycję, aby zdobyć nowych odbiorców chętnych do oglądania piłki nożnej na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych. 


K League wykorzysta Grabyo Producer, zaawansowaną platformę produkcyjną Grabyo na żywo, do dostarczenia transmisji z meczu. Korzystając z Grabyo, zespół K League będzie w stanie dostarczyć transmisję bezpośrednio do swoich kanałów społecznościowych, używając tylko laptopa i połączenia internetowego w dowolnym miejscu na świecie.

Źródło: grabyo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama