reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

Koreańska K League 1 na cały świat dzięki Grabyo

dodano: 2020-05-07 16:34 | aktualizacja: 2020-05-07 17:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Grabyo

KPL koreańska liga K League Grabyo 360px.jpg K League 1 - koreańska liga piłkarska rozpocznie swój przełożony sezon 8 maja globalną transmisją meczu na żywo w mediach społecznościowych za pomocą Grabyo. K League będzie wykorzystywać platformę wideo w chmurze Grabyo do produkcji i dostarczania meczu restartu sezonu między Jeonbuk Hyundai Motors a Suwon Samsung Bluewings na kanałach YouTube i Twitter w piątek 8 maja o godz. 12:00 (CET).

Grabyo
KPL koreańska liga K League Grabyo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
K League będzie jedną z pierwszych dużych lig piłkarskich, która wznowi grę po odwołaniu z powodu pandemii koronawirusa.

Przy obecnych ograniczeniach dotyczących zgromadzeń publicznych na meczu będzie obecny tylko niezbędny personel. Natywna platforma produkcyjna Grabyo działająca w chmurze umożliwi zespołowi K League pracę zdalną i bezpieczną z dowolnego miejsca na świecie, współpracując w czasie rzeczywistym nad transmisją z tego meczu.

Znany komentator Simon Hill będzie komentował ten mecz całkowicie zdalnie, wykorzystując możliwości Grabyo. Hill będzie przebywał w Australii i będzie mógł komentować za pomocą laptopa z mikrofonem.

Grabyo sugeruje, że konfiguracja produkcji K League może działać jako wzorzec dla innych wydarzeń sportowych na całym świecie, które zostaną wznowione podczas obecnej pandemii zdrowia.

- Jest to znaczący krok naprzód w piłce nożnej i fantastycznie jest widzieć, że sport zaczyna się wznawiać w Azji
      - powiedział Elliot Renton, starszy dyrektor i szef APAC w Grabyo.

- Wielu fanów piłki nożnej będzie zachwyconych tym wydarzeniem, a Grabyo jest bardzo dumny z tego, że może odegrać kluczową rolę w tym, aby tak się stało i dostarczając grę na żywo publiczności na całym świecie. Pomagamy organizacjom sportowym i nadawcom angażować fanów w czasach braku sportu, a dzięki nowym ulepszeniom naszych możliwości produkcji na żywo i na odległość, K League ma dobrą pozycję, aby zdobyć nowych odbiorców chętnych do oglądania piłki nożnej na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych. 


K League wykorzysta Grabyo Producer, zaawansowaną platformę produkcyjną Grabyo na żywo, do dostarczenia transmisji z meczu. Korzystając z Grabyo, zespół K League będzie w stanie dostarczyć transmisję bezpośrednio do swoich kanałów społecznościowych, używając tylko laptopa i połączenia internetowego w dowolnym miejscu na świecie.

Źródło: grabyo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama