reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma HbbTV TVP w nowej odsłonie

dodano: 2020-05-07 10:35 | aktualizacja: 2020-05-28 12:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

HbbTV TVP Na początku maja br. Telewizja Polska zaprezentowała w nowej odsłonie swoją aplikację HbbTV. Jest ona niezmiennie dostępna na kanałach TVP pod czerwonym przyciskiem na pilocie. Aby z niej korzystać, należy posiadać telewizor lub zewnętrzny odbiornik DVB-T z obsługą standardu HbbTV, podłączony do Internetu.

satkurier.pl
HbbTV TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja HbbTV Telewizji Polskiej zawiera treści znane z TVP VOD i została podzielona na kilka sekcji. W górnej części, oprócz logo TVP, daty i godziny, znajdują się kafelki, które można przewijać klawiszami lewo/prawo na pilocie, w liczbie 9. Po wybraniu danej pozycji zostajemy przeniesieni do internetowego odtwarzacza wideo.
 
Strona główna aplikacji HbbTV TVP

Poniżej kafelków wyświetlane są następujące przyciski: Szkoła z TVP, Rozrywka, Seriale, Filmy, Dla dzieci, Sport, Teatr, Informacje, Dokument, Retro, Rekonstrukcja, po których kliknięciu zostajemy przeniesieni do osobnej podstrony zbierającej odpowiednie materiały wideo, oraz przyciski kierujące do aplikacji Pogoda i RSO (Regionalny System Ostrzegania).

Następnie oczom ukazują się kafelki „Przegapiłeś w TV? Zobacz teraz!”, sekcja na żywo z następującymi kanałami: TVP Info, Poland IN, TVP eSzkoła - Domowe przedszkole, TVP eSzkoła - Historia i literatura, Msza Święta na Jasnej Górze, TVP Polonia, 16 stacjami ośrodków regionalnych TVP3 oraz TVP Parlament.
 
Sekcja z kanałami na żywo w aplikacji HbbTV TVP

Dalszą część witryny stanowią pogrupowane tematycznie treści wideo, w tym Lekcje w „Szkole z TVP”, To się nie nudzi, Lekcja historii, Kulturalny rock szkolny, itd.
 

Nowa aplikacja HbbTV Telewizji Polskiej działa w sposób płynny, jest intuicyjna i co najważniejsze zawiera wszystkie kanały oferowane przez TVP w ramach internetowego streamingu TVP VOD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...
reklama