reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma HbbTV TVP w nowej odsłonie

dodano: 2020-05-07 10:35 | aktualizacja: 2020-05-28 12:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

HbbTV TVP Na początku maja br. Telewizja Polska zaprezentowała w nowej odsłonie swoją aplikację HbbTV. Jest ona niezmiennie dostępna na kanałach TVP pod czerwonym przyciskiem na pilocie. Aby z niej korzystać, należy posiadać telewizor lub zewnętrzny odbiornik DVB-T z obsługą standardu HbbTV, podłączony do Internetu.

satkurier.pl
HbbTV TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja HbbTV Telewizji Polskiej zawiera treści znane z TVP VOD i została podzielona na kilka sekcji. W górnej części, oprócz logo TVP, daty i godziny, znajdują się kafelki, które można przewijać klawiszami lewo/prawo na pilocie, w liczbie 9. Po wybraniu danej pozycji zostajemy przeniesieni do internetowego odtwarzacza wideo.
 
Strona główna aplikacji HbbTV TVP

Poniżej kafelków wyświetlane są następujące przyciski: Szkoła z TVP, Rozrywka, Seriale, Filmy, Dla dzieci, Sport, Teatr, Informacje, Dokument, Retro, Rekonstrukcja, po których kliknięciu zostajemy przeniesieni do osobnej podstrony zbierającej odpowiednie materiały wideo, oraz przyciski kierujące do aplikacji Pogoda i RSO (Regionalny System Ostrzegania).

Następnie oczom ukazują się kafelki „Przegapiłeś w TV? Zobacz teraz!”, sekcja na żywo z następującymi kanałami: TVP Info, Poland IN, TVP eSzkoła - Domowe przedszkole, TVP eSzkoła - Historia i literatura, Msza Święta na Jasnej Górze, TVP Polonia, 16 stacjami ośrodków regionalnych TVP3 oraz TVP Parlament.
 
Sekcja z kanałami na żywo w aplikacji HbbTV TVP

Dalszą część witryny stanowią pogrupowane tematycznie treści wideo, w tym Lekcje w „Szkole z TVP”, To się nie nudzi, Lekcja historii, Kulturalny rock szkolny, itd.
 

Nowa aplikacja HbbTV Telewizji Polskiej działa w sposób płynny, jest intuicyjna i co najważniejsze zawiera wszystkie kanały oferowane przez TVP w ramach internetowego streamingu TVP VOD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama