reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miłosne maratony w piątki w TVN7

dodano: 2020-05-07 13:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN7 TVN 7 Siódemka Jak zapowiada nadawca, od piątku, 29 maja br. stacja TVN7 przygotowała dla swoich widzów maratony z reality show. W piątkowe popołudnia stacja pokaże od pierwszych sezonów programy „Wiza na miłość” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

TVN7


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wiza na miłość” to - jak informuje nadawca - znany na całym świecie format, który pokochały miliony widzów. Przedstawia kulisy zawierania międzynarodowych małżeństw. W programie widzowie poznają historie sześciu par. Zakochani pokonają setki, a nawet tysiące kilometrów, by skorzystać z szansy zamieszkania u boku swojej drugiej połówki w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jednak czas pobytu jest ograniczony przez termin wizy. W 90 dni pary muszą wziąć ślub, inaczej znowu dzielić je będzie ogromny dystans. Program „Wiza na miłość” będzie emitowany w TVN7 w piątki (od 29 maja br.) godzinie 16:55 (więcej tutaj).

Widzowie Siódemki będą również mogli poznać losy bohaterów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” od pierwszego sezonu. Jak czytamy w opisie, to osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek - swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” widzowie będą mogli oglądać w piątki (od 29 maja br.) godzinie 18:00 - po dwa odcinki (więcej tutaj i tutaj).
 
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama