reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-05-31 - 2020-06-01 - 2020-06-02

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów w Eurosporcie 1

dodano: 2020-05-07 10:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów Wirtualne wyścigi kolarskie Orlen e-Tour de Pologne Amatorów to nowa propozycja dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Od 9 maja br. przez cztery kolejne soboty każdy będzie miał okazję stanąć do rywalizacji na trasach kolarskich z gwiazdami polskiego sportu, z członkami Orlen Team i Grupy Sportowej Orlen, na czele z Anitą Włodarczyk, Robertem Kubicą i Bartoszem Zmarzlikiem. Każdy etap pokaże „na żywo” kanał Eurosport 1. Zawody rozgrywane będą na trenażerach za pośrednictwem platformy Zwift. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Polski Koncern Naftowy Orlen.

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ze względu na wyjątkową sytuację, w której znaleźli się wszyscy kolarze - zawodowi i amatorscy - wyścigi w wirtualnym świecie stają się coraz popularniejsze. Także my w oczekiwaniu na powrót do realnego świata chcemy zaproponować fanom Tour de Pologne możliwość udziału w wyjątkowej przygodzie. Orlen e-Tour de Pologne Amatorów zapowiada się niezwykle ciekawie z wielu powodów. Będziemy się ścigać na znanych trasach, w wyścigach nie zabraknie wielkich gwiazd, a zawody będzie można oglądać w Eurosporcie. Jestem przekonany, że to znakomity sposób na aktywne, a jednocześnie bezpieczne dla zdrowia spędzenie majowych weekendów

- powiedział Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.


Wirtualne wyścigi Orlen e-Tour de Pologne Amatorów odbędą się w cztery kolejne soboty maja br. - 9, 16, 23 i 30. Każdy etap pokaże „na żywo” Eurosport 1, a rywalizację amatorów i gwiazd skomentują Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski i Adam Probosz (więcej tutaj).

- Tour de Pologne to kolarska marka znana wszystkim Polakom! Bardzo się cieszymy, że bierzemy udział w organizacji pierwszego w historii wirtualnego wyścigu amatorów pod tym szyldem. Wspólnie z Lang Teamem i firmą PKN Orlen możemy dostarczyć wszystkim fanom kolarstwa prawdziwe, sportowe emocje na żywo w tych bezprecedensowych czasach. Czeka nas fantastyczny wyścig z udziałem kibiców, którzy zyskają nie tylko szansę ścigania się z gwiazdami, ale także pokazania się na antenie Eurosportu. Jestem przekonana, że kolejne etapy przyciągną bardzo wielu aktywnych uczestników oraz widzów, którzy ponownie poczują adrenalinę związaną z transmisjami sportowymi

- podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, członek zarządu TVN Discovery Polska i dyrektor Eurosportu w Polsce.


Aby wziąć udział w wyścigu, należy mieć trenażer smart wyposażony w funkcję współpracy z aplikacją Zwift. Więcej szczegółów dotyczących warunków technicznych oraz możliwości wzięcia udziału w wyścigach znajduje się na stronie internetowej turnieju (przejdź na stronę).

Plan transmisji:

9 maja (sobota)
10:45 1. etap: trasa Richmond, Eurosport 1

16 maja (sobota)
10:45 2. etap: trasa Innsbruck, Eurosport 1

23 maja (sobota)
10:45 3. etap: trasa Yorkshire, Eurosport 1

30 maja (sobota)
10:45 4. etap: trasa Londyn, Eurosport 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama