reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Kanały Polsatu w otwartym oknie

dodano: 2020-05-08 14:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Toya

Toya Toya przygotowała niespodziankę dla swoich abonentów. Na cztery tygodnie, od 8 maja br., odkodowane zostaną (dla abonentów pakietów telewizyjnych od Oszczędnego wzwyż) następujące kanały: Polsat News 2, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight.

Toya otwarte okno Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należy zwrócić uwagę, że w okresie braku wydarzeń sportowych, spowodowanym pandemią, pojawia się wreszcie okazja do zobaczenia ciekawej imprezy z udziałem polskiego zawodnika. Od 8 do 10 maja w Polsacie Sport pokazywany będzie na żywo turniej tenisowy UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie, w którym udział weźmie polski tenisista Hubert Hurkacz.

Warto dodać, że wyżej wymienione kanały (poza Polsat Film) abonenci Toya mogą także oglądać w Toya GO - bezpłatnej aplikacji na smartfony, tablety i komputery. Kampanię promującą otwarte okno przygotował samodzielnie Dział Wizerunku i Promocji Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...
reklama