reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Kanały Polsatu w otwartym oknie

dodano: 2020-05-08 14:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Toya

Toya Toya przygotowała niespodziankę dla swoich abonentów. Na cztery tygodnie, od 8 maja br., odkodowane zostaną (dla abonentów pakietów telewizyjnych od Oszczędnego wzwyż) następujące kanały: Polsat News 2, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight.

Toya otwarte okno Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należy zwrócić uwagę, że w okresie braku wydarzeń sportowych, spowodowanym pandemią, pojawia się wreszcie okazja do zobaczenia ciekawej imprezy z udziałem polskiego zawodnika. Od 8 do 10 maja w Polsacie Sport pokazywany będzie na żywo turniej tenisowy UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie, w którym udział weźmie polski tenisista Hubert Hurkacz.

Warto dodać, że wyżej wymienione kanały (poza Polsat Film) abonenci Toya mogą także oglądać w Toya GO - bezpłatnej aplikacji na smartfony, tablety i komputery. Kampanię promującą otwarte okno przygotował samodzielnie Dział Wizerunku i Promocji Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama