reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polonia1 HD już nadaje

dodano: 2020-05-09 07:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (Piotr-Piła/truszek)/satkurier.pl

Polonia1 Polonia 1 P1 Wraz z początkiem maja br. nadawanie rozpoczął kanał Polonia1 HD, wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 1993 roku stacji Polonia1. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. Nadawcą stacji jest Polcast Italia S.r.l. (Polcast Television). Dostęp do Polonii1 HD zyskali abonenci takich operatorów jak Telewizja Kablowa Trzcianka (Trzcianeckie Towarzystwo Użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej/TTUKST) i Telewizja Światłowodowa (Evio Polska) oraz usługi WP Pilot (Wirtualna Polska Holding).

Polonia1 HD Polonia 1 HD P1 HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polonia1 to stacja o profilu ogólnym.
Kanał rozpoczął nadawanie w 1993 roku (więcej tutaj). W ramówce stacji widzowie znajdą filmy, seriale, programy rozrywkowe, magazyny i dokumenty (więcej tutaj i tutaj). Dostęp do Polonii1 w standardowej rozdzielczości mają obecnie abonenci Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Stacja w SD dostępna jest także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E (więcej tutaj). Nadawcą Polonii1 jest Polcast Italia S.r.l. (Polcast Television).

Dostęp do Polonii1 HD zyskali abonenci Telewizji Kablowej Trzcianka, Telewizji Światłowodowej i usługi WP Pilot (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w 2015 roku Aleksandra Fajęcka, ówczesna dyrektor do spraw programowych Polonii1, poinformowała serwis satkurier.pl, że nadawca ma w planach start kanału Polonia1 HD (więcej tutaj).
 
Przekaz kanału Polonia1 HD. Na zdjęciu kadr z programu „Niesamowite tajemnice”, foto: satkurier.pl
Przekaz kanału Polonia1 HD. Na zdjęciu kadr z programu „Niesamowite tajemnice”, fot: satkurier.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...