reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

#zostańwdomu: Tydzień z Polsatem 11-15 maja

dodano: 2020-05-11 17:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Szklana pułapka 3 Bruce Willis W poniedziałek, 11 maja Mark Wahlberg przejmie kontrolę nad biegiem wydarzeń. Optimus Prime oraz Autoboty powstają i z jego pomocą stają przed najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Potem Bruce Willis jako jedyny ocaleje z katastrofy pociągu, a Samuel L. Jackson uświadomi mu, że jest „Niezniszczalny”.

Polsat 11-15 maja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wtorek znowu spotkacie Bruce’a Willise. Tym razem w „Szklanej pułapce 3”, gdzie zmierzy się z szaleńcem, który sterroryzuje Nowy Jork. Później Jakub Gierszał będzie „Najlepszy” w triathlonowych mistrzostwach świata i ustanowi rekord świata! Katarzyna Dowbor i ekipa „Nasz Nowy Dom” w środę i czwartek wyruszą z pomocą rodzinom, których los dotąd nie rozpieszczał. Wyremontują ich domy i zadbają o miejsce dla każdego członka rodziny. Dalej fani będą mogli dotrzymać towarzystwa swoim ulubionym bohaterkom w serialach „Zawsze warto” i „Przyjaciółki”. W następnej kolejności bawić nas będzie komedia kryminalna „Lawstorant” w gwiazdorskiej obsadzie ze Zbigniewem Buczkowskim i Michałem Wiśniewskim na czele oraz komedia obyczajowa z pazurem i plejadą polskich gwiazd – „PolandJa”. „Gliniarze” będą musieli poszukać tropów, namierzyć świadków i wskazać winnych, aby rozwiązać cztery ostatnie zagadki kryminalne w tym sezonie. Paulina Sykut – Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz, Damian Kordas i Milena Suszyńska spotkają się na live chatach ze swoimi gośćmi na Instagramie i Facebooku Polsatu. Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem 11-15 maja.

11 maja (poniedziałek)

Transformers: Wiek zagłady - godz. 20:05
Produkcja Michaela Bay’a to czwarta część opowieści o walce Autobotów i Deceptikonów, w którą zamieszani są ludzie. To widowisko, pełne efektownych scen walki i ekscytujących efektów specjalnych, przyniosło gigantyczne zyski - ponad miliard dolarów! Ludzkości grozi zagłada ze strony nowego wroga. Tylko Optimus Prime i Autoboty mogą uratować świat. Lecz teraz, gdy rząd zwrócił się przeciw nim, potrzebują nowych sprzymierzeńców, wśród których są wynalazca Cade Yeager.Niezniszczalny - 23:20
Znakomity thriller w reżyserii M. Night Shyamalana („Osada”, „Szósty zmysł”, „Znaki”) z Brucem Willisem i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych! David jest silny, odporny na wszelkie ciosy, niezniszczalny. Jego misją jest ratowanie ludzi!

12 maja (wtorek)

Szklana pułapka 3 - godz. 20:05
Kiedy Bruce Willis pojawił się w „Szkalnej pułapce” jako John McClane, cwany, zabawny, pewny siebie i jedyny w swoim rodzaju nowojorski detektyw, który znalazł się w sytuacji bez wyjścia, fani na całym globie oszaleli! Bruce Willis powraca, a towarzyszą mu Irons Jeremy i Jackson L. Samuel w trzeciej cześć jednego z największych przebojów kinowych lat 80.

Najlepszy - godz. 22:45
Dramat biograficzny w reżyserii twórcy "Bogów" – Łukasza Palkowskiego. Jakub Gierszał w filmie inspirowanym historią życia Jerzego Górskiego. W pozostałych rolach: Kamila Kamińska, Ania Próchniak, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakubik, Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Tomasz Kot i Janusz Gajos. Bohaterem filmu jest polski sportowiec, który zachwycił świat!13 maja (środa)

Nasz Nowy Dom, odc. 189 - godz. 20:00
Pani Barbara opiekuje się wnukami po śmierci córki. Zobacz jak ekipa programu wyremontuje dom rodziny pogrążonej w żałobie!
Sowia Wola to niewielka miejscowość na skraju Puszczy Kampinoskiej. W domu powstałym z części budynku gospodarczego mieszka tu rodzeństwo: Klaudia i jej bracia bliźniacy - Dawid i Wiktor. Opiekuje się nimi babcia, pani Barbara. Nastolatkowie są pod opieką babci, odkąd kilka miesięcy temu zmarła ich mama. Odeszła zaledwie miesiąc po tym, jak dowiedziała się, że choruje na glejaka. Dzieciaki starają się uporać z tragedią. Klaudia uczy się pilnie, by zdać maturę i studiować. Chłopcy trenują piłkę nożną, również uczą się. Ich dom nie jest jednak przyjaznym miejscem do rozwoju. Pomieszczenia ogrzewa jeden niewielki piecyk, zimą trzeba spać pod kilkoma kołdrami. Nie ma łazienki, toaleta jest na zewnątrz - w pomieszczeniu gospodarczym. Klaudia śpi w przechodnim pokoju. Dach budynku pokrywa zniszczony, śmiertelnie niebezpieczny eternit.

Zawsze warto, odc. 23 - godz. 21:00
Marta prosi Kamila o pomoc w śledztwie. Lekarze szukają przyczyny omdlenia Doroty! Co jeszcze w nowym odcinku „Zawsze warto”?
Marta (Weronika Rosati) składa na policji zeznania w sprawie swojej klientki, Anny Wybickiej (Iga Górecka). Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i wszystko wskazuje na to, że została ona zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem (Marcin Stępniak) zwraca się do Kamila (Jakub Wesołowski), który zna rynek modelingu. Liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie… Po omdleniu w trakcie konferencji Dorota (Katarzyna Zielińska) trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że kobieta zażywała środki wspomagające. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) nie próbuje wyprowadzić ich z błędu… Ewka (Zofia Domalik) mówi Adzie (Julia Wieniawa), żeby nie wierzyła w nagłą zmianę Kamila. Chce dobra przyjaciółki i „pociągnięta za język” przyznaje, że Sofia (Beata Ścibakówna) poprosiła, by pod jej nieobecność w Polsce Ewka śledziła Adę i Kamila.

Lawstorant - godz. 22:05
Komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie: Zbigniew Buczkowski, Michał Wiśniewski, Małgorzata Pieczyńska, Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Ireneusz Czop, Henryk Gołębiewski, Jolanta Mrotek i Jerzy Trela. Naciągający kobiety oszust wychodzi z więzienia. Wraz ze wspólnikami planuje kolejną akcję!

14 maja (czwartek)

Nasz Nowy Dom, odc. 190 - godz. 20:00
Czteroosobowa rodzina mieszka w maleńkim pokoiku. Kasia Dowbor wraz z ekipą programu pomoże odmienić ich los i przywróci im wiarę w lepsze jutro!
Andżelika i Dominik są parą od wielu lat. Mają dwie córeczki - Julkę i Adę. W prezencie od rodziców otrzymali połowę ich niewielkiego domu do wykończenia. Narzeczeni marzyli o ślubie, planowali piękną przyszłość. Wszystko przerwał dramatyczny wypadek! Dominik upadł niefortunnie w pracy, a jego głowę przygniotła maszyna. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Zgnieciony płat mózgu, uszkodzony nerw wzrokowy, to tylko niektóre z obrażeń. Dominik cudem wrócił do rodziny, ale nie jest w stanie pracować. Wszystkie marzenia przepadły. Rodzina mieszka w maleńkim pokoiku u rodziców. Nie mają nadziei na zmianę. Dopóki do ich drzwi nie zastuka Katarzyna Dowbor.

Przyjaciółki, odc.181 - godz. 21:05
Janek zabiera Zuzie dzieci! Inga oszukuje Maksa… Co jeszcze w nowym odcinku „Przyjaciółek”?
Janek (Marek Bukowski) wpada do restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagmara (Marcin Korcz). Jest niezadowolony z powodu wysokich kosztów nowego przedszkola, wyrzuca kobiecie wszystko, co leży mu na sercu. Swoimi zarzutami głęboko rani byłą partnerkę…Na domiar złego zabiera chłopców do Gdańska. Inga (Małgorzata Socha) nadal ukrywa przed Maksem (Mateusz Janicki), że nie chce mieć kolejnego dziecka. Po kryjomu bierze pigułki antykoncepcyjne, a partnerowi wmawia, że tabletki, które łyka, to kwas foliowy… Nietypowe zachowanie Ingi wzbudza w byłych partnerach podejrzenie, że Gruszewska jest w ciąży. Tomek (Paweł Ciołkosz) odwiedza Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) w jej biurze. Przeprasza za swoje niedawne zachowanie. Chce się usprawiedliwić, ale przerywa mu klient kancelarii…

PolandJa - 22:10
Świetna komedia obyczajowa z plejadą polskich gwiazd. Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach! W ciągu 24 godzin grupa bohaterów przeżywa pasmo zabawnych przygód…Seriale od poniedziałku do czwartku, 11 - 14 maja

Gliniarze, odc. 459-462, godz. 16:45
W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” trzy pary śledczych: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), Kuba Roguz (Piotr Mróz) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w ostatnich odcinkach 8. sezonu?
Dochodzi do napadu na kobietę w jej willi. Napastnik zamierza sfingować jej samobójstwo, ale niedoszła ofiara podejmuje walkę o życie i zabija napastnika. Sprawa od samego początku wydaje się policjantom bardzo dziwna. W toku śledztwa orientują się, że trafili w sam środek wojny między dwiema grupami przestępczymi…
Z osiedlowego placu zabawa zostaje uprowadzony pięcioletni chłopiec. Detektywi uruchamiają procedurę „CHILD ALERT”. Gdy czas ucieka, a wszystkie tropy prowadzą donikąd, odkrywają, że z konta rodziny została pobrana duża kwota pieniędzy. Czy rodzina współpracuje z porywaczami za plecami detektywów?
W czasie treningu mdleje szesnastoletnia lekkoatletka, lekarzom nie udaje się jej uratować. Okazuje się, że nagłą niewydolność serca u nastolatki wywołały profesjonalne środki dopingujące. Podejrzenia padają na ojca dziewczyny, ale detektywi wykluczają tę opcję po tym, jak w szpitalu ląduje kolejna lekkoatletka…
Zapłakana dziesięciolatka zaczepia przechodniów - okazuje się, że przyjechała do Warszawy z ojcem, a ten został porwany. Mężczyzna procesował się o prawa rodzicielskie z matką, oczerniając ją na wszelkie sposoby - policja podejrzewa, że to ona zleciła komuś porwanie. Prawda okaże się jednak zupełnie inna…
W czwartek 14 maja, wyemitowany zostanie 462. odcinek - będzie to ostatni odcinek wiosennej transzy „Gliniarzy”.

Codziennie live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu - #wszystkobędziedobrze
Od poniedziałku do soboty o godz.18:00 rozmowy z gośćmi: aktorami, wokalistami, dziennikarzami, artystami. Codziennie inne tematy i codziennie inny prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek) oraz Milena Suszyńska (piątek), Maciej Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, aktorstwa. W trakcie live chatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...