reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BelsatSmart - nowa aplikacja Belsat TV z transmisją online

dodano: 2020-05-12 11:52 | aktualizacja: 2020-05-12 12:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Belsat/satkurier.pl

Belsat TV Biełsat BelsatSmart 9 maja polski kanał skierowany do mieszkańców Białorusi - Belsat TV (Biełsat TV), zaprezentował własną aplikację mobilną BelsatSmart. Ma ona umożliwić oglądanie Biełsatu w formie streamingu - na urządzeniach mobilnych Android i iOS, na telewizorach Samsung i LG oraz na urządzeniach z Android TV.

BelsatSmart


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Białorusini bardzo lgną do nowych technologii. Mamy bardzo rozpowszechniony Internet szerokopasmowy, szybko rozwija się IPTV i wiele gospodarstw posiada dużą plazmę – wyjaśnia Wolha Szwed, pełnomocnik Biełsatu ds. mediów interaktywnych. – Dla naszego widza aplikacja smart to spore udogodnienie, gdyż pozwala oglądać bez satelity telewizję na szerokim ekranie.

– Władze przeszkadzają w instalowaniu anten satelitarnych. W telefonie szybko czyta się newsy, ale po pracy już nikt nie chce siadać do komputera, tylko wygodnie się położyć przed telewizorem. I teraz dajemy taką możliwość! – dodaje Wolha Szwed.

BelsatSmart powiadomi widza 5 minut przed emisją o ulubionym programie czy filmie. Po emisji będzie mógł on obejrzeć wybrane programy Biełsatu w dogodnym czasie. Dzięki aplikacji stację będzie też można oglądać na żywo. Aplikacja jest dostępna w języku białoruskim i rosyjskim (do wyboru) - brak języka polskiego.
 
Aplikacja mobilna na Androida, źródło: satkurier.pl
Aplikacja mobilna na Androida, źródło: satkurier.pl
Aplikacja mobilna na Androida, źródło: satkurier.pl
Aplikacja mobilna na Androida, źródło: satkurier.pl

Przez satelitę i w internecie
Telewizję Biełsat można oglądać nie tylko w nowej aplikacji, lecz także za pośrednictwem satelity Astra 4A (4,8°E), poprzez YouTube oraz z playera na stronie internetowej belsat.eu. W białoruskich sieciach kablowych stacja jest nieobecna. W Polsce Biełsat TV można oglądać u 83 operatorów kablowych posiadających łącznie 975 tys. abonentów. Na Ukrainie sygnał dystrybuują zaś firmy Stone Media oraz IP Media Group, które otrzymały upoważnienie do zawierania umów z lokalnymi sieciami kablowymi. Kanał jest tam dostępny już u 903 operatorów, informuje nadawca.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...