reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Digi TV Slovakia oferuje usługi bez zobowiązań

dodano: 2020-05-12 12:37 | aktualizacja: 2020-05-13 12:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: Digi TV/satelitnatv.sk

Digi TV Slovakia bez zobowiazan 2020 360px.jpg Od maja 2020 r. słowacka platforma Digi TV, dostępna z pozycji orbitalnej 0,8°W, wprowadziła nowe rozwiązanie prokonsumenckie, a mianowicie oferuje usługi telewizji satelitarnej i kablowej bez zobowiązań - bez konieczności podpisywania umowy. Ponadto nowi klienci mogą również otrzymać premię instalacyjną.

DIGI TV Slovakia
Satelitna TV Digi TV Slovakia Słowacja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W obecnej sytuacji zrobiliśmy krok prokonsumencki, który rozważaliśmy od dłuższego czasu. Wszystkie nowe usługi będą bez comiesięcznego zobowiązania za telewizję satelitarną i kablową. Jesteśmy przekonani, że oferujemy usługi wysokiej jakości po przystępnych cenach, a usunięcie zobowiązań to krok naprzód - wyjaśnił Michał Mažár, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Digi TV Slovakia.

Zobowiązanie nie ma zastosowania nawet przy korzystaniu z premii instalacyjnej (72 euro). Klienci nie muszą płacić żadnych opłat instalacyjnych w momencie montażu i mogą anulować usługę w dowolnym momencie. Jeśli jednak klient zdecyduje się zakończyć usługę krócej niż po 24 miesiącach, będzie musiał zapłacić pozostałą wartość premii instalacyjnej. W praktyce oznacza to, że jeśli klient użyje premii instalacyjnej, a z usług Digi TV skorzysta, np. tylko przez 12 miesięcy, będzie musiał zapłacić dodatkowe 36 euro za instalację po anulowaniu usługi.

Digi TV w promocji do końca lipca udostępnia też HBO bezpłatnie przez miesiąc - dotyczy to zarówno nowych, jak i obecnych abonentów.

Digi TV oferuje najniższy pakiet standardowy za 9,60 euro miesięcznie. Do tej kwoty należy doliczyć opłatę w wysokości 1,5 euro za urządzenie (dekoder HD lub moduł CAM).

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel Teleste 113 Ultra HD Cu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

4 zł Więcej...
reklama