reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji uruchomiono HGTV

dodano: 2020-05-14 18:17 | aktualizacja: 2020-05-14 18:55
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

HGTV Firma Media Alliance rozpoczęła nadawanie w Rosji kanału telewizyjnego HGTV (Home & Garden) o remontach i wykończeniach wnętrz. Premiera stacji odbyła się 12 maja 2020 roku. Projekt jest adresowany głównie do kobiet w wieku od 25 do 49 lat.

HGTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HGTV już można oglądać w pakietach podstawowych operatorów Rostelekom, ER-Telekom, Megafon, NetByNet i serwisach internetowych more.tv i Megogo. Kanał koncentruje się na treściach własnej produkcji.

W USA kanał zajmuje pierwsze miejsce pod względem oglądalności w weekendy. Obecny zasięg w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) przekracza 100 mln ludzi.

Grigorij Ławrow, dyrektor generalny Media Alliance, powiedział, że według firmy zajmującej się badaniem rynku Mediascope, istnieje duże zapotrzebowanie na treści związane z domem, a w praktyce ich ilość jest ograniczona. Firma uważa, że sytuacja rynkowa sprzyja uruchomieniu nowego kanału.

Wkrótce rosyjska wersja HGTV powinna zagościć w platformach satelitarnych, takich jak Trikolor TV, NTV Plus, Telekarta i MTS. Który z operatorów pierwszy doda HGTV?

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama