reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niebezpieczeństwo i tajemnice w czerwcu w AXN

dodano: 2020-05-15 06:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN Niebezpieczeństwo, tajemnice i niezawodni bohaterowie w czerwcu br. w kanale AXN. Komisarz Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka) w drugim sezonie najnowszej polskiej produkcji AXN, sequel kultowego filmu z lat 90. ubiegłego wieku na rodzinny wieczór oraz dalszy ciąg przygód jednostki specjalnej amerykańskiej policji. W czerwcu br. widzowie AXN zobaczą: powtórkę całego drugiego sezonu serialu „Znaki”, film „Jumanji: Przygoda w dżungli” (Karen Gillan i Dwayne Johnson) oraz trzeci sezon serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. W drugim sezonie widzowie podążać będą za historią zaginięcia córki komisarza Michała Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Powtórki wszystkich odcinków drugiego sezonu serialu „Znaki” będzie można oglądać od środy, 3 czerwca br. o godzinie 23:00. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o godzinie 23:00 w kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały (więcej tutaj i tutaj). Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany - popularna dziewczyna z sąsiedztwa - staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze... Premiera filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli” odbędzie się w sobotę, 6 czerwca br. o godzinie 20:00 w kanale AXN (więcej tutaj).

Serial „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku (więcej tutaj i tutaj). Porucznik policji Daniel Harrelson „Hondo” (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W trzecim sezonie jednostka będzie musiała namierzyć terrorystę, który używa dronów do detonacji ładunków. Również życie porucznika Hondo ulegnie znacznym zmianom - uzyska prawną opiekę nad Darryl, a jego ojciec nieoczekiwanie pojawi się w ich życiu. Premiera dwóch pierwszych odcinków trzeciego sezonu serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” odbędzie się w poniedziałek, 15 czerwca br. o godzinie 21:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 w kanale AXN (więcej tutaj i tutaj).
 
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Sony Corporation
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama