reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niebezpieczeństwo i tajemnice w czerwcu w AXN

dodano: 2020-05-15 06:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN Niebezpieczeństwo, tajemnice i niezawodni bohaterowie w czerwcu br. w kanale AXN. Komisarz Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka) w drugim sezonie najnowszej polskiej produkcji AXN, sequel kultowego filmu z lat 90. ubiegłego wieku na rodzinny wieczór oraz dalszy ciąg przygód jednostki specjalnej amerykańskiej policji. W czerwcu br. widzowie AXN zobaczą: powtórkę całego drugiego sezonu serialu „Znaki”, film „Jumanji: Przygoda w dżungli” (Karen Gillan i Dwayne Johnson) oraz trzeci sezon serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. W drugim sezonie widzowie podążać będą za historią zaginięcia córki komisarza Michała Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Powtórki wszystkich odcinków drugiego sezonu serialu „Znaki” będzie można oglądać od środy, 3 czerwca br. o godzinie 23:00. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o godzinie 23:00 w kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały (więcej tutaj i tutaj). Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany - popularna dziewczyna z sąsiedztwa - staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze... Premiera filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli” odbędzie się w sobotę, 6 czerwca br. o godzinie 20:00 w kanale AXN (więcej tutaj).

Serial „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku (więcej tutaj i tutaj). Porucznik policji Daniel Harrelson „Hondo” (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W trzecim sezonie jednostka będzie musiała namierzyć terrorystę, który używa dronów do detonacji ładunków. Również życie porucznika Hondo ulegnie znacznym zmianom - uzyska prawną opiekę nad Darryl, a jego ojciec nieoczekiwanie pojawi się w ich życiu. Premiera dwóch pierwszych odcinków trzeciego sezonu serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” odbędzie się w poniedziałek, 15 czerwca br. o godzinie 21:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 w kanale AXN (więcej tutaj i tutaj).
 
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Sony Corporation
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...
reklama