reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Robert Kubica w „Oknie na sport” na temat kolarstwa

dodano: 2020-05-15 11:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Okno na sport Eurosport Robert Kubica W piątkowym (15 maja) „Oknie na sport” Eurosportu widzowie będą mogli poznać bliżej jednego z najlepszych polskich sportowców – Roberta Kubicę. Głównym tematem rozmowy, którą poprowadzą Tomasz Jaroński i Adam Probosz, nie będą jednak sporty motorowe, a kolarstwo. W sobotę Robert Kubica pojedzie w 2. etapie ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów, co na żywo pokaże tylko Eurosport 1.

Okno na sport Eurosport Robert Kubica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Robert Kubica jest wielkim entuzjastą kolarstwa i jednym z uczestników ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów, czyli wirtualnego wyścigu kolarskiego organizowanego przez Eurosport i Lang Team. W sobotę o godz. 10:45 w Eurosporcie 1 rozpocznie się transmisja 2. etapu, który rozegrany będzie na malowniczych trasach wokół Innsbrucku.

Już w piątkowy wieczór widzowie Eurosportu będą mieli okazję spotkać się z Robertem Kubicą w „Oknie na sport”. Prowadzącymi program będą kolarscy komentatorzy Eurosportu – Tomasz Jaroński i Adam Probosz, więc można się spodziewać, że rozmowa będzie dotyczyła przede wszystkim dwóch, a nie czterech kółek.

„Okno na sport” to codzienny program, w którym komentatorzy i eksperci Eurosportu rozmawiają ze znakomitymi postaciami świata sportu. Piątkowa transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 w Eurosporcie 1. Jak zawsze widzowie będą mieli możliwość interakcji z prowadzącymi oraz gościem w mediach społecznościowych kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama