reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Robert Kubica w „Oknie na sport” na temat kolarstwa

dodano: 2020-05-15 11:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Okno na sport Eurosport Robert Kubica W piątkowym (15 maja) „Oknie na sport” Eurosportu widzowie będą mogli poznać bliżej jednego z najlepszych polskich sportowców – Roberta Kubicę. Głównym tematem rozmowy, którą poprowadzą Tomasz Jaroński i Adam Probosz, nie będą jednak sporty motorowe, a kolarstwo. W sobotę Robert Kubica pojedzie w 2. etapie ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów, co na żywo pokaże tylko Eurosport 1.

Okno na sport Eurosport Robert Kubica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Robert Kubica jest wielkim entuzjastą kolarstwa i jednym z uczestników ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów, czyli wirtualnego wyścigu kolarskiego organizowanego przez Eurosport i Lang Team. W sobotę o godz. 10:45 w Eurosporcie 1 rozpocznie się transmisja 2. etapu, który rozegrany będzie na malowniczych trasach wokół Innsbrucku.

Już w piątkowy wieczór widzowie Eurosportu będą mieli okazję spotkać się z Robertem Kubicą w „Oknie na sport”. Prowadzącymi program będą kolarscy komentatorzy Eurosportu – Tomasz Jaroński i Adam Probosz, więc można się spodziewać, że rozmowa będzie dotyczyła przede wszystkim dwóch, a nie czterech kółek.

„Okno na sport” to codzienny program, w którym komentatorzy i eksperci Eurosportu rozmawiają ze znakomitymi postaciami świata sportu. Piątkowa transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 w Eurosporcie 1. Jak zawsze widzowie będą mieli możliwość interakcji z prowadzącymi oraz gościem w mediach społecznościowych kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...
reklama