reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Plus złożył ofertę wstępną w aukcji 5G

dodano: 2020-05-15 16:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polkomtel/satkurier.pl

Plus 5G Polkomtel Polkomtel, operator sieci Plus, aby być gotowym do udziału w aukcji na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,4-3,8 GHz, przeznaczonych do świadczenia na obszarze całego kraju usług telekomunikacyjnych (tzw. aukcja 5G), złożył w dniu 14 maja 2020 roku ofertę wstępną.

Plus Polkomtel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator poinformował w przesłanym do mediów komunikacie, że wraz ze złożeniem oferty wpłacone zostało wadium w wysokości wymaganej przez dokumentację aukcyjną w kwocie 182 mln zł.

Przypomnijmy, że 16 kwietnia br. prezes UKE opublikował informację o zawieszeniu biegu końcowego terminu składania ofert wstępnych w aukcji ogłoszonej 6 marca 2020 roku, które obowiązuje od 31 marca 2020 roku, w okresie stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego ogłoszonego z powodu Covid-19. Po upływie okresu zawieszenia termin składania ofert wstępnych będzie biegł dalej.

Warto dodać, że 11 maja Plus uruchomił pierwszą w Polsce sieć 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD. Sieć 100 nadajników działa na obszarze 7 polskich miast - Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 5G


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...
reklama