reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Charytatywny mecz gwiazd golfa w Eurosporcie 1

dodano: 2020-05-16 12:14 | aktualizacja: 2020-05-16 14:20
autor: Jan Borejko | źródło: Eurosport

charytatywny turniej golf fot Eurosport 360px.jpg Czterech znakomitych golfistów: Rory McIlroy i Dustin Johnson oraz Rickie Fowler i Matthew Wolff zmierzy się w niedzielę w charytatywnym meczu TaylorMade Driving Relief, którego celem będzie wsparcie walki z pandemią Covid-19. Mecz golfowy, który rozegrany zostanie 17 maja o godz. 20:00 będzie transmitowany w całości w GOLFTV, a od godz. 22:00 także w Eurosporcie 1.

Eurosport
charytatywny turniej golf fot Eurosport 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Golfowe emocje na żywo wracają do GOLFTV i Eurosportu!
Po raz pierwszy od czasu zawieszenia rozgrywek z powodu pandemii Covid-19, gwiazdy golfa ponownie spotkają się na polu. Już w niedzielę Rory McIllory i Dustin Johnson zmierzą się z parą Rickie Fowler i Matthew Wolf w charytatywnym meczu TaylorMade Driving Relief rozgrywanym w formule skins.

Zawody, które odbędą się na polu Seminole Golf Club na Florydzie będą transmitowane za darmo za pośrednictwem GOLFTV od godziny 20:00 w niedzielę. Transmisja w Eurosporcie 1 rozpocznie się o godz. 22:00. Aby obejrzeć w całości charytatywne starcie gwiazd i korzystać z fenomenalnych statystyk i ciekawostek dostarczanych przez Golf Digest, należy zarejestrować się w GOLFTV. W trakcie transmisji kibice będą mogli włączyć się do akcji charytatywnej PGA Tour Charities.

Rywalizacja będzie prowadzona z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i bez udziału publiczności, aby zagwarantować bezpieczeństwo graczy i zespołów produkcyjnych. Rory McIlroy i Dustin Johnson będą w trakcie meczu wspierać American Nurses Foundation, a Rickie Fowler i Matthew Wolff, CDC Foundation.

– Udział w przywracaniu rozgrywek golfowych i współpraca z wszystkimi partnerami to dla nas zaszczyt. Dzięki globalnemu zasięgowi Discovery i GOLFTV, relację będą dostępne dla milionów miłośników golfa na całym świecie. TaylorMade Driving Relief będzie oddaniem hołdu niezłomności służb ochrony zdrowia, dzielnie stawiających czoła pandemii koronawirusa. W niedzielę zobaczymy w akcji jedne z największych gwiazd golfa i na pewno zapamiętamy ten dzień – powiedział Alex Kaplan, President i General Manager Discovery Golf.

– Jestem bardzo podekscytowany, że wrócę na pole golfowe i zagram w jednej drużynie z Rorym. W tak wspaniałym gronie i ze wsparciem GOLFTV postaramy się przyciągnąć jak najwięcej widzów. Jestem pewien, że Rickie i Matt będą gotowi do rywalizacji, ale mam nadzieję, że ja i Rory staniemy na wysokości zadania i uda nam się zebrać jak najwięcej pieniędzy, które trafią do organizacji charytatywnych i wesprą osoby najbardziej dotknięte COVID-19 – podkreślił 20-krotny zwycięzca turniejów PGA TOUR, Dustin Johnson.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama