reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hejt i jedzenie w czerwcu w History

dodano: 2020-05-18 01:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W czerwcu br. kanał History poleca swoim widzom takie programy jak „Najlepiej spożyć przed: historia jedzenia”, „Węże z bagien: inwazja”, „Hejt: podzielone społeczeństwo” i „Najlepszy pies w policji”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. w History widzowie wybiorą się na mroczne bagna Everglades, gdzie inwazja pytonów birmańskich sieje spustoszenie w gospodarstwach okolicznych mieszkańców. Jak poradzą sobie z nimi bohaterowie programu „Węże z bagien: inwazja”? Zdecydowanie bardziej przyjazne oblicze zwierząt widzowie poznają w programie „Najlepszy pies w policji”, w którym amerykańscy funkcjonariusze prawa i ich świetnie wyszkolone psy stają do konkursu o tytuł mistrza. W czerwcu br. w History padnie pytanie o źródło nienawiści we współczesnym świecie. Program dokumentalny „Hejt: podzielone społeczeństwo” ukaże lost osób doświadczających antysemityzmu, homofobii czy rasizmu, które w ostatnich latach zdają się przybierać na sile.

Czerwiec 2020 roku w ofercie kanału History:

„Najlepiej spożyć przed: historia jedzenia” („Eating history”)
emisja: w niedziele o 21:00

W nowym programie History zatytułowanym „Najlepiej spożyć przed: historia jedzenia” znawca dawnej żywności, Old Smokey, oraz jej kolekcjoner, Josh Macuga, przedstawiają i degustują produkty spożywcze starej daty. Obaj bohaterowie zabierają widzów w nostalgiczną podróż w przeszłość. Odkrywają zapomniane - a czasem szokujące - wyroby, które przetrwały próbę czasu. Z każdym kęsem Old Smokey i Josh Macuga opisują nie tylko ich smaki, ale też historię czasów, w których powstały (więcej tutaj).

„Węże z bagien: inwazja” („Swamp people - Serpent Invasion”)
emisja: w środy (od 17 czerwca br.) o 22:00

Jak czytamy w opisie, bagna Everglades na Florydzie przeżywają oblężenie. Inwazja pytonów birmańskich sieje spustoszenie na południu stanu. Liczne gatunki padają ofiarą groźnych gadów. Są agresywne, wygłodniałe i nadzwyczaj szybko się rozmnażają. Tylko człowiek może je pokonać. Władze stanu Floryda powołały specjalny oddział zajmujący się eliminacją tych groźnych zwierząt. Sezon na aligatory dobiegł końca, więc na nowym zadaniu mogą skupić się najlepsi specjaliści: Król Bagien - Troy Landry, jego syn - Chase, legendarny łowca aligatorów - Bruce Mitchell, i ekspert od wielkich ryb - Zak Catchem. Razem z zawodowym łowcą węży, Billem Boothem, mężczyźni zapuszczą się w głąb Everglades, by wyłapać groźne gady. Chcą za wszelką cenę chronić mieszkańców rejonu, zamieszkujące go zwierzęta i okoliczną przyrodę.

„Hejt: podzielone społeczeństwo” („Divided states”)
emisja: w soboty (od 20 czerwca br.) o 22:00

W obecnych czasach jawne akty antysemityzmu, homofobii czy rasizmu wydają się przybierać na sile. Dokument, na który składają się cztery odcinki, stanowi swoisty raport o stanie nienawiści w Ameryce. Widzowie poznają losy osób na co dzień doświadczających negatywnych postaw otoczenia. Dowiedzą się też, jak sobie z nimi radzą, a nawet potrafią przekuć swoje przeżycia w dobro, którym dzielą się z innymi.

„Najlepszy pies w policji” (America's Top Dog”)
emisja: w czwartki (od 25 czerwca br.) o 21:00

Niezwykłe zawody sportowe, w których uczestniczą psy służące w policji. Specjalnie zaprojektowany tor zadań testuje ich umiejętności w różnych, bardzo wymagających warunkach. Jak czytamy w opisie, to pełen zaskakujących sytuacji, trzymający w napięciu zabawny program, który pozwala poznać te nadzwyczajne psy i ich opiekunów w zupełnie nowych okolicznościach (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Hejt: podzielone społeczeństwo”, foto: A+E Networks
Kadr z programu „Hejt: podzielone społeczeństwo”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama