reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„48 godz​in” 22 i namiętności w czerwcu w CI Polsat

dodano: 2020-05-18 04:13 | aktualizacja: 2020-05-18 11:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W czerwcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy, jak „48 godz​in” (sezon 22.), „Oskarżeni: linia obrony” i „Zbrodnie namiętności”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. w Crime+Investigation Polsat powróci program „48 godzin”, który ukazuje jak pierwsze dwie doby po dokonaniu zbrodni są kluczowe dla schwytania sprawcy. Cykl „Zbrodnie namiętności” przedstawia dramatyczne historie ludzi, którzy niespodziewanie zaatakowali ukochane osoby. Co przywiodło ich do zbrodni? Od 30 czerwca br. we wtorki o godzinie 21:00 stacja zaprezentuje przejmujący program „Oskarżeni: linia obrony”, osobisty obraz przeżyć i doświadczeń osób, którym przedstawiono formalne zarzuty, i które to osoby następnie postawiono przed sądem.

Czerwiec 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„48 godz​in” 22 („The First 48” 22)
emisja: w czwartki (od 18 czerwca br.) o 21:00

„48 godzin” powraca w nowej serii na Crime+Investigation. W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku widzowie śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

„Oskarżeni: linia obrony” („The Accused)
emisja: we wtorki (od 30 czerwca br.) o 21:00

Jak czytamy w opisie, program przedstawia losy ludzi oskarżonych o popełnienie poważnych zbrodni. Widzowie zobaczą bardzo osobisty obraz przeżyć i doświadczeń osób, którym przedstawiono formalne zarzuty i które następnie postawiono przed sądem. Historie zaprezentowane z perspektywy oskarżonego, jego obrońcy i członków rodziny prowadzą widzów przez cały proces, jakiemu poddany jest bohater danego odcinka, począwszy od planowania linii obrony, przez postępowanie sądowe aż po ogłoszenie werdyktu. Wyjątkowy, emocjonalny zapis sytuacji, w której stawką jest ludzka wolność.

„Zbrodnie namiętności” („Casanova Killers”)
emisja: we wtorki (od 30 czerwca br.)

Cykl „Zbrodnie namiętności" przedstawia dramatyczne historie ludzi, którzy uchodzili dotąd za spokojnych. W ich umysłach nagle coś się jednak przestawiło i osoby, które kochali, niespodziewanie stały się ofiarami ich przemocy. O tych, których namiętność doprowadziła do morderczego szału (więcej tutaj i tutaj).
 
Kadr z programu „48 godzin”, foto: A+E Networks
Kadr z programu „48 godzin”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama