reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rosyjskie laleczki” i filmy w czerwcu w Lifetime

dodano: 2020-05-18 05:26 | aktualizacja: 2020-05-18 11:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W czerwcu br, kanał Lifetime poleca swoim widzom takie programy jak „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” i „Rosyjskie laleczki”, a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Uprowadzona: 53 dni koszmaru”, „Kuszenie losu” i „Na dobre i na złe”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. telewizja Lifetime powróci do szokującej sprawy zbrodni piosenkarza Roberta Sylvestra Kelly'ego „R. Kelly'ego” w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” - druga część serii śledzi przebieg sprawy sądowej o molestowanie oraz szczegóły nowych śledztw prowadzonych przeciwko niemu. Na wieczorową porę stacja proponujemy dawkę hollywoodzkich produkcji prezentowanych od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 w paśmie „Kino Lifetime”. W czerwcu br. kanał premierowo zaprezentuje w nim m.in. oparty na faktach thriller „Uprowadzona: 53 dni koszmaru”, elektryzujący romans kryminalny „Kuszenie losu” z Alissą Milano w roli głównej oraz dramat obyczajowy „Na dobre i na złe”.

Czerwiec 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
W czerwcu br. wieczorami telewizja Lifetime proponuje dawkę hollywoodzkich produkcji prezentowanych od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 w paśmie „Kino Lifetime”. W czerwcu br. stacja premierowo zaprezentujemy w nim m.in. oparty na faktach thriller „Uprowadzona: 53 dni koszmaru”, elektryzujący romans kryminalny „Kuszenie losu” z Alissą Milano w roli głównej oraz dramat obyczajowy „Na dobre i na złe” (więcej tutaj).

„R. Kelly: jego wszystkie ofiary” („Surviving R. Kelly: Part II The Reckoning”)
emisja: w piątki (od 5 czerwca br.) o 21:00

Jak informuje nadawca, program „R: Kelly: jego wszystkie ofiary” wstrząsnął widzami na całym świecie, którzy domagają się sprawiedliwości dla ofiar piosenkarza. Druga część serii śledzi przebieg sprawy sądowej o molestowanie, pojawienie się nowych taśm wideo oraz szczegóły nowych śledztw prowadzonych przeciwko niemu. Aby zrozumieć, co wywołało obecny skandal, twórcy programu prześledzą jak R. Kelly’emu udało się przez tyle lat uniknąć schwytania i jak ta sprawa wpłynęła na publiczny dyskurs na temat molestowania seksualnego na świecie (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Uprowadzona: 53 dni koszmaru” („Abducted: The Mary Stauffer Story”)
emisja: w poniedziałek, 15 czerwca br. o 22:00

Mary Stauffer, nauczycielka pracująca w liceum, i jej ośmioletnia córka, Beth, przez 53 dni były więzione przez dawnego ucznia kobiety. Historia oparta na faktach.

„Rosyjskie laleczki” („Russian Dolls”)
emisja: we wtorki (od 16 czerwca br.) o 21:00

Brighton Beach w Stanach Zjednoczonych Ameryki to największa rosyjska enklawa poza granicami byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Podobnie jak w Moskwie, często trzy pokolenia mieszkają tu pod jednym dachem. Jednak w Ameryce te duże, wielopokoleniowe rodziny, często dzielą też miejsce pracy - rodzinny interes. Serial „Rosyjskie laleczki” pokazuje kobiety z takich domów - babcie, matki i córki - dzielące wspólną przestrzeń mieszkalną i biznes. Jak zapowiada nadawca, widzowie poznają wyraziste osobowości w każdym wieku i przyjrzą się ich relacjom rodzinnym zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Kuszenie losu” („Tempting Fate”)
emisja: w poniedziałek, 22 czerwca br. o 22:00

Film oparty na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem opowiada historię Gabby (w tej roli Alyssa Milano), matki dwójki dzieci  i żony Elliotta (Steve Kazee, serial „Shameless: Niepokorni”). Jej małżeństwo zostaje wystawione na ciężką próbę, kiedy Gabby spotyka młodszego od siebie, przystojnego Matta (Zane Holtz, serial „Od zmierzchu do świtu”), który niespodziewanie rozpala w niej namiętność. Początkowo zawodowa relacja stopniowo przeradza się w ognisty romans. Gabby ulega nieodpartemu urokowi Matta nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, do jakich doprowadzą jej decyzje.

„Kino Lifetime”:
„Na dobre i na złe” („To Have And To Hold”)
emisja: w poniedziałek, 29 czerwca br. o 22:00

Alice nie może uwierzyć, że chłopak, w którym kochała się w liceum, a teraz jest bogatym, odnoszącym sukcesy zawodowe i niezmiennie przystojnym mężczyzną, chce się z nią ożenić. Jest tak szczęśliwa, że robi wszystko, by spełnić oczekiwania Joego i stać się idealną panią domu. Niestety pomimo wysiłków Alice mąż nie jest jej wierny. Kiedy przez swoje zachowanie Joe zaczyna mieć kłopoty w pracy, Alice niespodziewanie zakochuje się w chłopaku swojej najlepszej przyjaciółki, Harrym. Czy Alice odnajdzie drogę do szczęścia, o którym marzy? Występują: Erika Christensen, Antonio Cupo, Carmel Amit i Andy Favreau (więcej tutaj i tutaj).
 
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...
reklama