reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mansfield Park” i seriale w czerwcu w Epic Drama

dodano: 2020-05-18 06:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W czerwcu br. kanał Epic Drama poleca swoim widzom taką produkcję filmową jak „Mansfield Park”, oraz takie seriale jak „Okręt” (sezon 2.) i „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”.

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Okręt” 2
emisja: w niedziele o 21:30

Grudzień 1942 roku. Doświadczony kapitan U-Boota, Johannes von Reinhartz, zostaje wysłany na podkładzie U-822 z tajną misją do wschodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych Ameryki: ma tam wysadzić na ląd trójkę sabotażystów. Kiedy lojalność von Reinhartza staje pod znakiem zapytania, dowództwo wysyła w pościg kolejnego U-Boota, U-612, pod dowództwem kapitana Wrangla. Tymczasem były dowódca U-612, Hoffman, o włos unika śmierci na Atlantyku. Znajduje schronienie w Nowym Jorku, u Sama Greenwooda, któremu kiedyś uratował życie. Spotyka też Bergera, podejrzanego prawnika pochodzącego z Niemiec. Czy Hoffman zdoła wrócić do ojczyzny? Tymczasem w La Rochelle Simone nadal potajemnie pomaga ludziom cierpiącym pod niemiecką okupacją. Forster, szef Gestapo, podejrzewa, że Simone i jej współlokatorka Margot chcą pomóc w ucieczce żydowskiej rodzinie (więcej tutaj).

„Endeavour: Sprawy młodego Morsa”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 22 czerwca br.) o 21:30

W nowej trylogii Endeavour i jego koledzy wkraczają w nową dekadę: zaczyna się epoka przemian. Kończy się rok 1969. Cała ekipa spotyka się w wydziale kryminalnym w Castle Gate, ich dowódcą znowu jest nadinspektor Bright. Wydarzenia ubiegłego roku odcisnęły na wszystkich swój ślad: stare przyjaźnie przechodzą ciężką próbę, pojawiają się nowe relacje. Zaczynają się lata 70. XX wieku, czas wyzwolenia kobiet i szybkiego rozwoju nauki - ale już pierwszego stycznia na ścieżce holowniczej w Oxfordzie ktoś znajduje zwłoki. Jedyny świadek słyszał tylko w nocy tajemniczy gwizd. Policjanci muszą schwytać zabójcę, ale czeka ich trudne zadanie (więcej tutaj).

„Mansfield Park”
emisja: w sobotę 27 czerwca br. o 21:00

Początek XIX wieku. Fanny wychowuje się w kochającej, ale bardzo biednej rodzinie. Rodzice, chcąc dla niej lepszego życia, wysyłają ją do domu bogatych ciotek: szlachetnej pani Norris i uzależnionej od narkotyków Lady Bertram. W posiadłości w Mansfield Park mieszkają także Sir Thomas - mąż Lady Bertram, który zrobił majątek na sprzedaży niewolników i plantacjach w Indiach Zachodnich; Tom, alkoholik; jego inteligentny młodszy brat Edmund i ich dwie siostry: Julia i Maria. Fanny szybko zaprzyjaźnia się z Edmundem, choć reszta rodziny nie okazuje jej wiele szacunku. Fanny zdobywa nowe umiejętności i dobre wychowanie, świetnie jeździ konno, zaczyna także pisać. Kiedy do Mansfield Park przybywa eleganckie, ale skryte rodzeństwo, Henry i Mary Crawfordowie, zaczynają się romanse. Dwie siostry walczą o uwagę Henry'ego, podczas gdy Mary zaręcza się z Edmundem - ku rozczarowaniu Fanny, która jest w nim zakochana (więcej tutaj i tutaj).
 
Dakota Blue Richards w serialu „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, foto: Jonathan Ford/ITV Plc Picture Desk
Dakota Blue Richards w serialu „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, foto: Jonathan Ford/ITV Plc Picture Desk
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Embeth Davidtz w filmie „Mansfield Park”, foto: Viasat World
Embeth Davidtz w filmie „Mansfield Park”, foto: Viasat World
Frances O'Connor w filmie „Mansfield Park”, foto: Viasat World
Frances O'Connor w filmie „Mansfield Park”, foto: Viasat World
Jonny Lee Miller i Frances O'Connor w filmie „Mansfield Park”, foto: Viasat World
Jonny Lee Miller i Frances O'Connor w filmie „Mansfield Park”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...